Obkladový systém EFEKTA – trend modernej doby

Partneri sekcie:

Kvalita a úroveň interiérov sa za posledné roky neustále zlepšuje. Veľký podiel na tom má častejšia spolupráca investorov, či už komerčných alebo individuálnych s odborníkmi, najmä bytovými architektmi a dizajnérmi.

obklad steny EFEKTA, otočné dvere MASTER, skrytá zárubňa EFEKTA
Obklad steny EFEKTA, otočné dvere MASTER, skrytá zárubňa EFEKTA | Zdroj: J.A.P. Slovakia

Na zachytenie moderných trendov poslednej doby vyvinula firma J.A.P. Slovakia obkladový systém stien EFEKTA, ktorý je vhodný pre interiéry aj komerčné priestory. Variabilita a viacúčelovosť ako najvýraznejšie benefity systému EFEKTA sú odrazom premyslenej konštrukcie, širokého výberu obkladových materiálov a multifunkčných doplnkov.

Na uchytenie obkladu na steny slúži systém navzájom prepojených vodorovných a zvislých hliníkových profilov, ktorých spojenie zaisťujú plastové fixačné klipy. Montáž je v porovnaní s tradičnými obkladmi stien maximálne jednoduchá a priateľská, takže nerovnosti stien, rohy ani niky nie sú prekážkou.

obklad steny EFEKTA, dvere IDEALINE HORIZONTAL v posuve PREMIUM
Obklad steny EFEKTA, dvere IDEALINE WOOD HORIZONTAL v posuve PREMIUM | Zdroj: J.A.P. Slovakia

Neoceniteľnou prednosťou je možnosť bezproblémového spätného rozobratia kvôli doladeniu systému alebo výmeny dielcov. Celková hrúbka obkladového systému vrátane obkladovej dosky je 40,2 mm. Nepreberná škála obkladových materiálov – prírodná dyha, laminát, lakované sklo, kovolaminát, akrylátová fólia, zrkadlo alebo magnetická tabuľa – predurčuje široké využitie EFEKTY.

obklad steny EFEKTA, multifunkčné doplnky
Obklad steny EFEKTA, multifunkčné doplnky | Zdroj: J.A.P. Slovakia

Obkladový systém stien je možné doplniť o skryté zárubne EFEKTA a docieliť tak splynutie vybraných dverí, napríklad dverí MASTER alebo IDEA, do jednej roviny s obkladom. Navyše je k dispozícii široká škála multifunkčných doplnkov ako sú police, šatníkové tyče alebo závesné skrinky.

Je len na zákazníkovi, či ho systém osloví ako pohľadový dizajnový obklad v interiéri alebo ako riešenie domácej šatne, detskej izby alebo ho využije do školy, škôlky, vzorkovne alebo iného komerčného priestoru.

Zdroj: PR článok JAP FUTURE s.r.o.