Partneri sekcie:

Sprchové armatúry Schell Linus: moderné a hospodárne riešenie pre verejné sanitárne priestory

image 87987 25 v1

Jednou z etablovaných stálic v ponuke renomovanej nemeckej spoločnosti Schell sú sprchové armatúry Linus, ktoré ponúkajú moderné, pritom vysoko efektívne riešenia pre sociálne zariadenia, šatne a sprchy na školách, športoviskách, podnikoch priemyslu a v ďalších verejných zariadeniach.

Výstavba, alebo modernizovanie sociálnych zariadení nemusí nevyhnutne so sebou prinášať nákladné stavebné práce, vysoké finančné investície a časovú náročnosť. Zastarané šatne a sprchy môžete s pomocou sprchových armatúr Linus pozdvihnúť na vysoký hygienický štandard relatívne rýchlo a úsporne. Podomietkové sprchové armatúry si v poslednej dobe získavajú obľubu nielen svojim designom a jednoduchým ovládaním, ale tiež odolnosťou pri častom používaní. Ich prevádzka je hospodárna a bezpečná. Počiatočná investícia sa tak môže rýchlo vrátiť na úspore vody a energie. Kvapkajúca voda zo sprchy či neovládateľný prúd vody tak zostanú iba spomienkami. Armatúry Schell Linus ponúkajú rôzne riešenia sprchovacích priestorov vo verejných priestoroch športovísk, bazénov, wellness centier či školských šatní.

Na slovenskom trhu sú najviac používané sprchové armatúry Schell so samozatváracou funkciou: Linus D-SC-M, D-SC-T a D-SC-V, teda tak zmiešavacie (s termostatom alebo bez termostatu), ako aj na vopred predmiešanú vodu. Ale je možné vybrať si tiež armatúry s elektronickým ovládaním. Zvoliť je možné tiež armatúru s integrovaným preplachom usadenej vody, alebo s termickou dezinfekciou.


V časoch, keď efektívne hospodárenie s vodou je stále aktuálnejšou témou, ocenia investori a stavitelia úsporu, ktorú so sebou armatúry Linus prinášajú. Maximálny prietok je dimenzovaný pod 10 litrov za minútu, dĺžku prietoku vody je možné nastaviť v intervale zhruba od päť do tridsať sekúnd (závisí na momentálnom tlaku a teplote vody). Armatúry Schell Linus sa skladajú vždy z podomietkového boxu (Masterbox) a ovládacej dosky. Táto má buď nerezový, alebo pochrómovaný povrch a tak môže lepšie odolávať vonkajším vplyvom, nehrdzavie a zachováva si dlhoročnú životnosť. Sortiment je doplnený o robustné pevné sprchové hlavice, či pomôcky pre prípadnú montáž do ľahkých priečok.

„Pre bazény, akvaparky, či športoviská predstavujú armatúry Linus veľmi vhodné riešenie modernej, odolnej a úspornej prevádzky spŕch ako pre návštevníkov, tak aj pre športovcov“, vysvetľuje Ivan Bahník, obchodný zástupca firmy Schell pre Slovenskú republiku. „Projektanti, inštalatéri i montážne firmy si môžu na našich webových stránkach prehliadnuť všetky detaily kompletného sortimentu sprchových armatúr LINUS vrátane montážnych návodov.“

Viac informácií o firme Schell získate na www.schell.eu alebo na nižšie uvedených kontaktoch.

KONTAKT:
Ivan Bahník, obchodný zástupca pre SR, tel.: +421 902 334 922; e-mail: ibahnik.schell@gmail.com

ZDROJ: PR článok spoločnosti SCHELL GmbH & Co. KG

KategórieŠportoviská