Kaldewei na medzinárodnom trhu

V penthausoch neobyčajného V Toweru v Prahe sa voľne stojaca vaňa Meisterstück Centro Duo Oval perfektne začleňuje do luxusného interiéru
Zdroj: PSJ Invest company

Ľudia po celom svete prikladajú kúpeľni stále väčší význam. Jedna z výziev spočíva v množstve rozdielnych kultúr a požiadaviek. Kaldewei v rámci svojho portfólia obsahujúceho smaltované sprchové vaničky, umývadlá a kúpeľňové vane ponúka konkrétnym krajinám a cieľovým skupinám riešenia šité na mieru.

Na tohtoročnom veľtrhu ISH vo Frankfurte odprezentoval tento špičkový výrobca kúpeľňového vybavenia svojim partnerom na základe vybraných príkladov najlepšej praxe (best practice) a referencií kumulovanú odbornosť v medzinárodnom projektovom biznise.

Za 100 rokov sa Kaldewei vypracoval v jedného z celosvetovo vedúcich výrobcov kúpeľňových riešení zo smaltované oceli. Vysoké nároky na kvalitu, ktoré podnik kladie na každý jednotlivý produkt, sú vysoko cenené na medzinárodnej úrovni.

Luxusné hotely, ako napríklad „Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana“ na Kube alebo „The Capitol Kempinski Hotel Singapore“ a moderné bytové stavby, ako napríklad „V Tower“ v Prahe, volia ikonické riešenia Iconic Bathroom Solutions a celosvetovú kompetentnosť firmy Kaldewei: „Ponúkame kompletné systémové riešenia, ktoré našim partnerom vytvárajú maximálnu, a predovšetkým trvalú hodnotu,“ hovorí Roberto Martinez z Kaldewei, a dopĺňa: „Navyše vďaka rozmanitosti našich modelov a našich individuálnych kúpeľňových riešení najlepšie vyhovieme nárokom špecifickým pre daný trh.“

Najušľachtilejšie materiály, vysoko hodnotný dizajn a maximum komfortu čakajú na hostí v kúpeľniach v "The Capitol Kempinski Hotel Singapore": Meisterstück Centro Duo Oval zo znamenitého materiálu smaltovaná oceľ Kaldewei zaručuje zážitok z kúpania extra triedy.
Najušľachtilejšie materiály, vysoko hodnotný dizajn a maximum komfortu čakajú na hostí v kúpeľniach v „The Capitol Kempinski Hotel Singapore“: Meisterstück Centro Duo Oval zo znamenitého materiálu smaltovaná oceľ Kaldewei zaručuje zážitok z kúpania extra triedy. | Zdroj: The Capitol Kempinski Hotel Singapore

Individuálne riešenia pre medzinárodné trhy

Dlhoročné skúseností výrobcu špičkových kúpeľní sú pre medzinárodných zákazníkov veľkú výhodu: Kaldewei už po desaťročia vyvíja pre každú zem špecifické riešenia podľa individuálnych požiadaviek ich trhov, ako napríklad Puro Set Wide s veľkou odkladacou plochou na okraji vane pre Veľkú Britániu alebo kompaktné kúpeľňové riešenia a špeciálne odtokové systémy pre Čínu.

Na ISH ukázal Kaldewei nový vývoj pre USA, pretože predovšetkým tam by chcel podnik v najbližších rokoch ďalej rásť. Kúpeľňovou vaňou Cayono „drop-in“ a sprchovacou vaničkou Cayonoplan sme medzinárodne obľúbenú modelovú rodinu prispôsobili potrebám a požiadavkám trhu Spojených štátov.

Na ISH prezentuje Kaldewei nový vývoj pre USA, pretože predovšetkým tam by chcel podnik v najbližších rokoch ďalej rasť. Kúpeľňovou vaňou Cayono „drop-in“ a sprchovacou vaničkou Cayonoplan sme medzinárodne obľúbenú modelovú rodinu prispôsobili potrebám a požiadavkám trhu Spojených štátov.
Na ISH prezentuje Kaldewei nový vývoj pre USA, pretože predovšetkým tam by chcel podnik v najbližších rokoch ďalej rasť. Kúpeľňovou vaňou Cayono „drop-in“ a sprchovacou vaničkou Cayonoplan sme medzinárodne obľúbenú modelovú rodinu prispôsobili potrebám a požiadavkám trhu Spojených štátov. | Zdroj: KALDEWEI

Vaničku i vaňu ponúkame v typických amerických montážnych rozmeroch „5 feet“ (stôp) v rozmerovej jednotke inch (palec). Z troch strán priebežná hrana dlaždíc („tile flange“) a celoplošný antislip zodpovedajú špeciálnym požiadavkám spotrebiteľov v USA.

Sprchová vanička Kaldewei Cayonoplan v inštalačnom rozmere 5 stôp a vstavané umývadlo Puro
Sprchová vanička Kaldewei Cayonoplan v inštalačnom rozmere 5 stôp a vstavané umývadlo Puro | Zdroj: KALDEWEI

Aktuálne je Kaldewei zastúpený vo viac než 80 krajinách celého sveta, okrem iného dvanástimi vlastnými pobočkami v Číne, Anglicku, Francúzsku, Taliansku, Rakúsku, Poľsku, Rusku, Švajčiarsku, Španielsku, juhovýchodnej Ázii, Česku a USA.

Roberto Martinez: „Kaldewei už dávno rozpoznal strategický význam internacionalizácie. Sme v najlepšej kondícii, aby i do budúcna splnili požiadavky globálneho trhu.

Kaldewei už po desaťročia vyvíja riešenia špecifické pre každú krajinu podľa individuálnych požiadaviek jednotlivých trhov, ako napríklad Puro Set Wide s veľkou odkladacou plochou na okraji vane pre Veľkú Britániu.
Kaldewei už po desaťročia vyvíja riešenia špecifické pre každú krajinu podľa individuálnych požiadaviek jednotlivých trhov, ako napríklad Puro Set Wide s veľkou odkladacou plochou na okraji vane pre Veľkú Britániu. | Zdroj: KALDEWEI

www.kaldewei.cz