Spotrebiče generácie 7000 rozširujú nové obzory kreativity.
Galéria(9)

Intuitívne kuchynské spotrebiče s nadčasovým dizajnom podporujú kreativitu

Partneri sekcie:

Len ak je technológia skutočne intuitívna, dostáva sa k slovu sa čistá kreativita. To bol cieľ, od ktorého sa značka Miele odrazila pri vývoji nového radu prémiových spotrebičov. Generácia 7000 vás prekvapí nadčasovým moderným dizajnom, jednoduchým ovládaním a hlavne dokonalou symbiózou s užívateľmi, vďaka čomu sa skráti a spríjemní čas strávený v kuchyni.

Revolúcia v spôsobe varenia

V rámci dizajnového radu možno spotrebiče kombinovať takmer ľubovoľne. „Spotrebiče generácie 7000 prevedú našich zákazníkov procesom varenia: jednotlivé kroky ovládania sú intuitívne a vďaka tomu je všetko plynulé,“ hovorí hlavný dizajnér Miele Andreas Enslin. Intuitívne ovládanie podporuje funkcia MotionReact, ktorá je dostupná pri všetkých spotrebičoch.

Generácia 7000 vás prekvapí nadčasovým moderným dizajnom.
Kuchynské prístroje Miele vedia čo chcete urobiť skôr ako to viete vy sami.
Spotrebiče generácie 7000 rozširujú nové obzory kreativity.
Varenie so spotrebičmi Miele dodáva sebavedomie.
Svetoznáma kuchárka z Brazílie Helena Rizzo.
Majiteľ a šéfkuchár najlepšej ázijskej reštaurácie v Bangkoku Gaggan Anand.
Kyle Connaughton špičkový kuchár vyznamenaný troma michelinskými hviezdami.
Botanický umelec Azuma Makoto z Japonska.

Kuchynské prístroje generácie 7000 vedia, čo chcete urobiť, skôr ako to viete vy sami: odhadnú následný krok a automaticky sa uvedú do prevádzky, aktivujú vnútorné osvetlenie alebo vypnú zvukovú signalizáciu na konci programu – a to len na základe vášho priblíženia. Ide o najintuitívnejší sortiment všetkých čias. Spotrebiče je možné pripojiť na internet cez wifi, vďaka čomu s nimi môžete komunikovať aj cez smartfón. Na diaľku cez kameru skontrolujete pečenie kačky alebo spustiť prípravu kávy, kým ste sa zdržali v zápche.

Kuchynské prístroje Miele vedia čo chcete urobiť skôr ako to viete vy sami.
Kuchynské prístroje Miele vedia čo chcete urobiť skôr ako to viete vy sami. |

Krása prírody prenesená do kulinárskeho umenia

Značka Miele sa pri príležitosti uvedenia zabudovaných kuchynských spotrebičov na trh rozhodla spojiť zdanlivo odlišné svety: svetoznáme špičky zo sveta gastronómie – Kylea Connaughtona, šéfkuchára z Kalifornie oceneného troma michelinskými hviezdami, top kuchárku z Brazílie Helenu Rizzo, majiteľa a šéfkuchára najlepšej ázijskej reštaurácie v Bangkoku Gaggana Ananda a botanického umelca Azumu Makota z Japonska.

Botanický umelec Azuma Makoto z Japonska.
Botanický umelec Azuma Makoto z Japonska. |

Vďaka tejto spolupráci vznikli netradičné kulinárske kreácie inšpirované kvetinovými dielami Azumu Makota. Pri ich tvorbe sa celosvetovo uznávaní šéfkuchári inšpirovali krásou prírody, ktorú sa snažili zachytiť aj pri tvorbe netradičných pokrmov pripravených práve v spotrebičoch generácie 7000.

Voľná ruka kreativite

Nové kuchynské spotrebiče Miele zapôsobili na užívateľov fascinujúcimi inováciami, vďaka ktorým je varenie jednoduchšie, pohodlnejšie a bezpečnejšie. Zhodli sa na tom aj svetoví šéfkuchári, ktorým sa vďaka spotrebičom generácie 7000 rozšírili nové obzory kreativity: „Keď máte voľnosť na to, aby ste dali neobmedzený priebeh svojim nápadom, otvoria sa vám úplne nové možnosti,“ vysvetľuje Kyle Connaughton, špičkový kuchár vyznamenaný troma michelinskými hviezdami. Na to, aby ste vykúzlili fascinujúce pokrmy, nemusíte byť profesionálnym kuchárom. Technológia nových spotrebičov Miele je natoľko intuitívna, že pri jej používaní vám postačí vlastná kreativita. „Varenie s takýmito kuchynskými technológiami nám dáva nové sebavedomie. Podľa môjho názoru dnes dokáže vďaka nim veľmi dobre navariť každý. Skutočne každý,“ pochvaľuje novú generáciu spotrebičov Miele šéfkuchárka Helena Rizzo.

Kyle Connaughton špičkový kuchár vyznamenaný troma michelinskými hviezdami.
Kyle Connaughton špičkový kuchár vyznamenaný troma michelinskými hviezdami. |

Viac informácií nájdete na www.miele.sk/gen7000.

ZDROJ: PR článok spoločnosti Miele s.r.o.