Radiátory s háčikmi

Radiátor Theia

Aby bola vaša kúpeľňa jedinečná, ponúkame vám eleganciu, nápaditý dizajn a najvyššiu kvalitu. Radiátory P.M.H. patria medzi exkluzívne značky českej výroby. Možno ich pripojiť na elektrinu, centrálne vykurovanie či kombinovane. Ďalej sú v ponuke aj elektrické sušiaky ohrievané vykurovacím káblom vnútri – „suchá báza". Radiátory sú dostupné v mnohých rozmeroch a farebných variantoch.

Neobvyklé a priestorovo nenáročné elegantné radiátory sú vhodné nielen do kúpeľne, ale aj do kuchyne, chodby či predsiene. Zároveň patria medzi najužšie na trhu. Ponúkajú sa v mnohých trendových farbách – sivobéžová, štrukturovaná hnedá alebo bordová, ďalej chróm a kefovaná nehrdzavejúca oceľ.

rosendal black structural color 1

Medzi najobľúbenejšie radiátory s háčikmi patrí Rosendal. Môže mať šírku 115, 266, 420 mm a výšku 950, 1 500 mm. V ponuke je aj horizontálny variant.

Na úspešný radiátor Rosendal nadväzuje radiátor Coral. Konštrukčne je veľmi podobný. Vyznačuje sa dômyselným rozložením háčikov na jednoduché zavesenie uterákov. Výška radiátora Coral je 1 200 mm. Jeho šírka môže byť 200, 275, 350, 425 mm.

Praktický pomocník s dotykom elegancie. Radiátor Theia je veľmi obľúbený vďaka svojmu vzhľadu, ktorý vnesie dotyk elegancie a luxusu do každej kúpeľne. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zavesenie uterákov zboku alebo na háčiky umiestnené na 2 vertikálnych rúrkach. Radiátor má pripájací rozstup 100 mm a rozmery 500 × 940, 500 × 1 540 mm.

theia metalic anthracite 1

Možno využiť napojenie na centrálne vykurovanie alebo pripojenie na elektrinu, alebo to riešiť kombinovane. Je dostupný v niekoľkých farebných vyhotoveniach a v chrómovej verzii. Možno vyrobiť i otočený variant.

P.M.H. ponúka aj hranaté varianty radiátorov s háčikmi. Patria medzi ne modely Pluto a Darius.

Elektrické sušiaky s háčikmi

Vertikálny sušiak Kares si nájde uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo usporiadanie. Vyberte si iba počet sušiakov Kares a podľa svojich predstáv ich umiestnite do radu alebo samostatne. Kares je doplnený o dizajnové háčiky, aby sa ľahko dali zavesiť uteráky.

kares black

Je vybavený jedinečným samoregulačným káblom PTC, aby bez ohľadu na okolité podmienky bola na povrchu sušiaka konštantná teplota 55 °C. Zákazník si môže vybrať skryté elektrické pripojenie alebo pripojenie pomocou kábla. Výrobok je dostupný s rozmermi 90 mm na šírku, 150 mm na výšku a s tromi povrchovými úpravami: chróm, zlatá a čierna – lak.

Nestor

Tento sušiak sa vyrába v troch veľkostiach – s výškou 1 500 mm a so šírkami 200, 300, 400 mm – a s povrchovými úpravami chróm, štruktúrovaná čierna a štruktúrovaná biela. Vyhrieva ho vykurovací kábel.

Pripojenie je realizované pomocou skrytého kábla za panelom. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Model je doplnený dvomi radmi háčikov na jednoduché zavesenie uterákov.
www.pmh-co.eu/produkty/susak-nestor-p54.html

 

www.pmh-co.eu/sk/

Zdroj: P.M.H.-Invest & Trade spol. s r.o.