zaluzie ktore setria peniaze
Galéria(5)

Žalúzie, ktoré šetria peniaze

Exteriérové žalúzie s dizajnovou lamelou zaobleného tvaru ponúka od augusta spoločnosť K-system. Hliníkové s-lamely so šírkou 90 a 75 mm majú v spodnej časti zalisované polyamidové (PAD) tesnenie a sú vedené v odhlučnených bočných vodiacich lištách.

zaluzie ktore setria peniaze 6229 big image
ovladanie zaluzie big image
zaluzie big image
zaluzie2 big image
Žalúzie regulujú prirodzené osvetlenie a odrážajú priame slnečné lúče, čo v letnom období prináša úsporu nákladov spojených s klimatizáciou. Ročná úspora pritom predstavuje až 30 % z nákladov. Cez zimné obdobie zas užívatelia ocenia výrazné zlepšenie tepelnoizolačných parametrov okna.

Žalúzie sú obľúbené nielen pre možnosť ich kombinácie s nadokennými exteriérovými roletami v rámci jedného objektu, ale i pre účinnú ochranu interiéru pred vyblednutím farieb. Hliníkové lamely je možné naklápať iba do jednej strany, pričom zabezpečujú vysokú ochranu pred nežiaducimi pohľadmi. Nový tvar žalúzie zvyšuje jej pevnosť a odolnosť proti vetru.

Za príplatok je možné objednať si aj lamely s rebríčkom HAGOFIX®, charakteristické vysokou presnosťou rozstupu a stálosťou tvaru v každom počasí. Inovatívna technológia zároveň umožňuje dokonalé ukladanie žalúzií do rebríčka.

K-system, spol.s.r.o.
SNP 2780/170
965 01 Žiar nad Hronom
www.ksystem.sk
www.luxusnetienenie.sk

–>–>