Výročná konferencia v Egypte
Galéria(4)

Výročná konferencia v Egypte

Na prelome apríla a mája zorganizovala spoločnosť Vaillant Group Slovakia každoročné stretnutie svojich zmluvných partnerov. Najlepší spolupracovníci spoločnosti získali za svoje pracovné výsledky možnosť zúčastniť sa výročnej konferencie spojenej so športovo-relaxačným pobytom v Egypte.

Úzke vzťahy s obchodnými partnermi sú veľmi dôležité. Zintenzívniť vzájomnú spoluprácu sa snaží spoločnosť Vaillant Group prostredníctvom odmeňovania tých najlepších. „Počas roka sledujeme niekoľko parametrov, na základe ktorých vyberáme tých najlepších spolupracovníkov. Každoročné stretnutie partnerov je odmenou a poďakovaním za priazeň a vernosť našej spoločnosti, za ich profesionálny prístup, správanie sa k zákazníkom, ale aj rýchlosť a kvalitu servisu,“ hovorí Jarmila Klátilová z oddelenia  marketingu. Spoločnosť Vaillant Group vybrala spomedzi všetkých svojich partnerov 100, ktorí sa počas minulého roka v najväčšej miere zaslúžili o predaj, spustenie, naprojektovanie a montáž kotlov značky Protherm a Vaillant.

Na výročnej konferencii, konanej v atraktívnom prostredí päťhviezdičkového hotela, sa partneri dozvedeli zaujímavé informácie o minuloročných výsledkoch predajov a podporných aktivitách značky Protherm a Vaillant, vývoji trhu, ale aj novinkách, ktoré v tomto roku obe značky predstavia zákazníkom. Tieto stretnutia sú veľmi obľúbené. Je to jedinečná príležitosť na to, aby sa naši partneri osobne stretli, vymenili si svoje skúsenosti a aj nadviazali nové priateľstvá. Našou snahou je prostredníctvom takéhoto programu lojality stmeľovať kolektív a vytvoriť súdržnú rodinu partnerov Vaillant Group,“ doplnila Jarmila Klátilová.

Stretnutie partnerov v Egypte sa nieslo v znamení práce, ale aj oddychu a zábavy. Spoločnosť Vaillant Group Slovakia okrem pracovného stretnutia poskytla svojim partnerom aj príležitosť pre načerpanie novej energie. Vhodnou formou relaxu bol predovšetkým aktívny pohyb. Partneri si zmerali sily v turnaji v plážovom futbale a volejbale. Účastníci predviedli športového ducha, zmysel pre fair play, ale aj bojovnosť a túžbu po víťazstve. Okrem súťaženia priniesli oba turnaje najmä radosť z pohybu, zábavu a tiež príležitosť na utuženie neformálnych vzťahov.

„Tohtoročné výročné stretnutie môžeme hodnotiť ako veľmi úspešné. Veríme, že aj v budúcom roku nám naši partneri zostanú verní a svojou prácou si vybojujú miesto medzi najlepšími. Vážime si lojálnosť svojich spolupracovníkov a uvedomuje si, že bez nich by sme nepatrili medzi najúspešnejšie značky kotlov na slovenskom trhu,“ dodáva Jarmila Klátilová.

Zdroj: Vaillant Group Slovakia