Fanúšikovia minimalizmu ocenia omietku Ceresit Visage s dizajnom architektonického betónu

image 72159 25 v1

Pohľadový betón je trendom posledných rokov, napriek tomu jeho vlastnosti, cena aj zložitá realizácia veľa architektov, realizačných firiem aj investorov odradí. S novinkou v sortimente fasádnych omietok Ceresit Visage je to inak. V interiéri môže byť podkladom klasická tehla alebo sadrová doska, v exteriéri bežný zatepľovací systém - v oboch prípadoch je možné ľahko a rýchlo docieliť vzhľad betónovej steny alebo fasády.

Omietka Ceresit CT 760 Visage je odolná proti poškodeniu i poškriabaniu a takisto proti poveternostným vplyvom. Je pripravená na okamžité použitie, ľahko sa aplikuje a je vhodná pre interiér aj exteriér. Ceresit CT 760 je ponúkaná v troch odtieňoch – svetlo šedom, šedom a tmavo šedom, s ktorými je možné vytvoriť rad zaujímavých štrukturálnych efektov.

Nová omietka odkrýva nové obzory a dizajnérom či zákazníkom poskytuje nekonečné možnosti na finálnu úpravu povrchu. Výsledný vzhľad fasády totiž závisí od mnohých faktorov, napríklad od individuálnej techniky aplikácie, použitých nástrojov, štruktúry podkladu či kreativity projektanta. Viac informácií nájdete na www.ceresit-visage.sk.

Komentáre