DESIGN ROADSHOW 2012

design roadshow 2012

Unikátny celorepublikový projekt pre architektov a dizajnérov – Design Roadshow 2012 slávi úspech! Už od jesene minulého roka predstavuje v jednotlivých krajoch Českej republiky najväčšie novinky interiérového dizajnu.

Titulne foto: Expozícia Roadshow 2012 zladená motívom MAGNOLIA

Sledovať trendy v takom rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví, akým architektúra, respektíve interiérový dizajn nepochybne je, nie je ľahké. Autori Roadshow si to uvedomili a stvorili unikátny projekt, ktorý v jednotlivých krajoch predstavuje nové technológie, ktoré možno využiť pri návrhu a riešení súkromných či komerčných priestorov. Všetky prezentované novinky možno vidieť priamo na mieste, a to v rámci reálne vyrobeného miniinteriéru. Nechýbajú tu dvere, obkladové panely, nábytok a ďalšie, celá expozícia je zladená jedným spoločným motívom – lístkovým dekorom.

  
Roadshow České Budějovice
Roadshow Hradec Králové

Zladiť si interiér do jedného celku možno vďaka týmto novinkám:

Grafosklo – dizajnové sklo s jednoduchou nebo sendvičovou stavbou, do ktorého možno zataviť digitálnu tlač, textil alebo ďalšie materiály: tapety, kov, dyhu či lístočky z herbára. Grafosklo možno použiť ako celosklenenú stenu, obklad na stenu, za kuchynskou linkou, ako sklenenú dosku stola alebo výplň zábradlia či nábytkových dvierok. Výrobcom je spoločnosť J.A.P. z Přerova.



Zladenie interiéru s technológiami Grafosklo, Overaface a dizajnovým obkladom Sapeli

Overface – digitálna grafika, ktorú možno použiť na hladké nábytkové dvierka a ďalšie plochy, a to akýkoľvek motív, ľubovoľnú fotku, napríklad aj z vlastnej dovolenky, a tak docieliť nevšedný dizajn v interiéri. Táto revolučná technológia pochádza z dielne spoločnosti Trachea.

Dizajnový obklad Sapeli
– systém panelov, ktoré možno zadovážiť v rovnakých povrchových úpravách ako dvere a zárubne tejto značky. Či už si vyberiete dyhu, kamennú dyhu, vysoký lesk, tzv. vacuo povrch, alebo mnohé ďalšie, vždy dosiahnete skvelý efekt zladenia obkladu s dverami a zárubňami. Obkladový systém Sapeli možno kombinovať aj so sklom! 

Okrem výstavnej expozície na vás čaká:

  • tím odborných technológov, ktorí zodpovedia všetky vaše otázky
  • množstvo vzoriek skla, nábytkových dvierok a ďalších prvkov
  • materiály technického charakteru, vzorkovnice atď., ktoré môžete použiť vo svojej praxi
Zaujali sme vás? Potom nás navštívte:
23. 10. 2012 – Jihlava
30. 10. 2012 – Liberec

Registrovať sa môžete na e-mailu: registrace@dendrit.cz 
Viac informácií nájdete na www.umimeudelatdomov.cz.

–>–>