Dekorácie B2B ako strategický marketing

image 85993 25 v1

Oslovte prechádzajúceho perspektívneho zákazníka ešte pred vstupom do Vašej predajne. Nie, kričať nemusíte. Príťažlivo dekorovaný výklad kričí za Vás a láka okoloidúcich. Bez pochýb pritiahne pohľad  zákazníkov, a veru máloktorý z nich prejde okolo bez povšimnutia.

Jeho kroky povedú do lákavej predajne, ši kaviarne určite aspoň zo zvedavosti. Veď čo ak sa mu hodí možno len malá drobnosť, či kávička? A my veľmi dobre vieme, že pri drobnosti to neostane. Aj keď by ste možno výklad najradšej vlastnoručne vymaľovali, poradíme Vám jednoduchšiu možnosť.

Sklo je svojím hladkým povrchom ideálny materiál na použitie samolepiek na sklo. Farebným polepom výkladu zasiahnete do cieľa.

ImageWell Vám poradí, aký materiál bude vyhovujúci práve pre Váš obchodný priestor. Okrem zatraktívnenia prevádzky plnia samolepky na sklo aj praktickú úlohu. Zabránia úniku informácií, ale aj nežiaducim pohľadom, čo ocenia napríklad zákazníčky v kaderníctve. Pri použití one way vision fólie však bez problémov uvidíte, čo sa deje na ulici.

Je úplne jedno, aký typ produktu propagujete. Športové, módne, IT značky – nálepky na sklo sú využiteľné pre každého. Či už ste developer alebo realitná kancelária, pomyselným špagátikom ľudí pritiahnete. Nová súkromná ambulancia lekára reklamou na skle pacientom ukáže cestu. Máte cestovnú kanceláriu? Tak prečo sa nezviditeľniť?

Okrem výkladu môžete samolepiacu fóliu využiť na polep sklenených dverí. Ich oživenie týmto spôsobom je vhodné tiež kvôli bezpečnosti. Skutočne užitočné zviditeľnenie značky.

Okrem skla je výborným podkladovým materiálom na samolepiacu fóliu aj hladký kov. Upútať pozornosť a pripomenúť produkt či značku môžu nezvyčajne dvere výťahu. Ak čakajú klienti, vy nečakajte.

Radi by ste vyšperkovali samotný interiér? Duch profesionality vdýchnete do predajne eco tapetou. Kvalitná tlač vo vysokom rozlíšení dá vyniknúť najmenším detailom. Fotografiou na stene dodáte miestnosti akciu a pohyb.

Samolepiace fólie a eco tapety sa naliepajú naozaj jednoducho a ich inštaláciu zvládne každý. Pri malých aj veľkých plochách Vám však veľmi radi pomôžu skúsení pracovníci ImageWellu.

Nové nápady ako vylepšiť dizajn obchodných priestorov nájdete na stránke imagewell.eu. Na každú otázku radi a ochotne odpovedia a poradia na: obchod@imagewell.eu.

ZDROJ: PR článok spoločnosti IMAGEWELL Slovakia, s.r.o.