Aquatherm Nitra 2017: Čas na zmenu

image 86705 25 v1

Aquatherm Nitra, veľtrh vykurovacej, klimatizačnej, ventilačnej, meracej a regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky sa bude už tradične konať začiatkom nového roka, a to 7. - 10. februára 2017 na nitrianskom výstavisku Agrokomplex. Ale čo už nebude tradičné, je jeho nový koncept.

Na základe impulzu od vystavovateľov a požiadaviek trhu, sa bude veľtrh od roku 2017 konať po novom v dvojročnom cykle. Vhodne tak bude dopľňať  prezentáciu v obore technického zariadenia budov na slovensko-českom území a s veľtrhom tejto značky sa bude v Prahe v dvojročnom období striedať.

Čo z toho plynie pre návštevníkov ? Slovami klasika by sa dalo povedať, že len samé pozitíva. Vystavovatelia aj organizátori tak získajú viac času a priestoru na prípravu naozaj kvalitnej prezentácie. Nadchádzajúci ročník je toho dôkazom.

Pre návštevníkov sa v ďalšom roku otvorí ďalšia hala, v ktorej bude okrem prezentácie výrobcov a dodávateľov prebiehať registrácia návštevníkov (registrovaný návštevníci budú mať opäť vstup zdarma), sprievodná konferencia a veľtrh tak bude možné prejsť „suchou nohou“, pretože dôjde k dokonalému prepojeniu hál už od vstupu do areálu. Čo je však najväčším lákadlom pre návštevníkov, je určite súťaž o automobil Fiat Fiorino Combi, ktorý bude výhercovi odovzdaný menom vystavovateľov ešte v priebehu veľtrhu. Naozajstným zlatým klincom veľtrhu ale bude kvalitná štruktúra vystavovateľov. Krátko po uzávierke je prihlásených viac ako 100 firiem z radov výrobcov, priamych zastúpení alebo exkluzívnych partnerov z tuzemska aj zahraničia.

Obsadenosť v oblasti vykurovacej techniky, tepelných čerpadiel, armatúr, merania a regulácie, sanitárnej techniky a teraz aj viac posilnenej ventilačnej a klimatizačnej techniky je najväčší od roku 2013. Témou sprievodného programu budú už tradične úspory energií, informácie o inováciách a trendoch v obore, ale po novom tiež inteligentné technológie, ktoré sa postupne zaraďujú do všetkých úrovní užívania technických zariadení. Po novom došlo aj k spojeniu veľtrhu Aquatherm Nitra s medzinárodnou odbornou konferenciou zameranou na prezentáciu riešení v oblasti TZB pre projektantov, architektov, zástupcov developerov a ďalších stavebných odborníkov TECHFORUM 2017. Dôjde tak k synergickému prepojeniu dvoch najdôležitejších akcií v odbore TZB na Slovensku.

Všetky novinky o prípravách veľtrhu sú k dispozícii na webových stránkach veľtrhu www.aquatherm-nitra.com, kde nájdete aj možnosť prihlásiť sa k odberu newsletteru, a byť tak informovaný o priebehu príprav veľtrhu a všetkých novinkách, ktoré budú vystavovatelia na veľtrhu prezentovať.

www.aquatherm-nitra.com

KategórieUdalosti