studentska sutaz axor h2o story predlzena do 21. juna
Galéria(2)

Študentská súťaž Axor H2O story predĺžená do 21. júna

Študenti architektúry a dizajnu na vysokých technických a umeleckých školách a univerzitách v Českej a Slovenské republike majú poslednú príležitosť prihlásiť sa do študentskej súťaže Axor H2O story. Témou aktuálneho ročníka súťaže je voda v dizajne - dajte vode tvar. Registrovať sa do súťaže môžete ešte dnes. Súťažné práce je nevyhnutné doručiť najneskôr do 21. júna 2013 na sekretariát súťaže. Pozor, v hre sú atraktívne ceny!

studentska sutaz axor h2o story predlzena do 21 juna 6846 big image
Spoločnosť Hansgrohe, vyhlasovateľ súťaže v spolupráci s vydavateľstvom Jaga Group, s. r. o., vyzývajú vysokoškolákov zapojiť sa do druhého ročníka súťaže Axor H2O story. Súťaž je určená najmä tým, ktorí študujú odbor architektúra, pozemné staviteľstvo, dizajn a výtvarné umenie.

Úlohou študentov je spracovať tému vody v dizajne a dizajnu vo vode. „Voda má medzi živlami, ktoré stámilióny rokov tvarujú našu planétu, kľúčové postavenie. Rozhodli sme sa tento fakt obrátiť a študentov vyzývame, aby vodu skrotili, využili jej tvar a farbu,“ približuje hlavnú myšlienku zadania L. Grebec. Výsledkom ich snahy by mal byť návrh kúpeľne, ktorá obracia pozornosť na principiálny prieskum vody a jej pôsobenia v architektonickom kontexte dizajnu kúpeľne.

Stvárnenie kúpeľne nie je limitované obmedzeniami, akými je napríklad architektonický kontext. Jediným obmedzením je jej návrh v priestore s celkovou plochou do 40 m2.

Pri návrhu interiéru môže autor využiť výrobky z portfólia Axor, prípadne môže navrhnúť vlastné výrobky s originálnym dizajnom.

Absolútneho víťaza druhého ročníka súťaže Axor H2O story vyberie odborná porota. Víťaz bude mať jedinečnú možnosť predstaviť svoj súťažný návrh počas vyhľadávaného dizajnového podujatia Designblok 2013 v Prahe. Zároveň získa týždennú stáž v nemeckom centre vývoja a výroby nových výrobkov značky Axor.

Atraktívna týždenná stáž Axor čaká aj na víťaza, ktorý vzíde z hlasovania verejnosti. Autor návrhu s najvyšším počtom hlasov, ktoré získa počas on-line hlasovania na webovej stránke www.h2ostory.sk, bude mať jedinečnú možnosť vidieť proces tvorby novej dizajnovej kolekcie Axor.

Každý účastník sa musí zaregistrovať vyplnením registračného formulára na webovej stránke www.h2ostory.sk, a to odo dňa vyhlásenia súťaže až do 21. 6. 2013. Študenti zo Slovenska musia svoje práce odovzdať najneskôr do 21. 6. 2013 do 16. hodiny na sekretariát súťaže na adresu: spoločnosť Key Communications, Michalská 3, Bratislava.
   
Viac informácií na www.h2ostory.sk

–>–>