Spoločnosť KPP oslavuje a otvára showroom vo svojom brnianskom sídle

Pätnásť rokov od svojho založenia oslávil jeden z najvýznamnejších českých dovozcov a distribútorov podlahových systémov, spoločnosť Kratochvil parket profi, s. r. o. (KPP). Pri tejto príležitosti firma otvorila nový showroom vo svojom sídle v Moravanoch pri Brne.


„Brniansky showroom sa budoval viac než rok, od júla 2007 do tohtoročného septembra. Našim zákazníkom tu predstavujeme na ploche takmer 300 m2 viac než 500 vzoriek podlahovín. Showroom pozostáva z hlavnej výstavnej plochy a galérie po obvode salóna, ktorá je zakončená mostom“, predstavuje novú výstavnú miestnosť zakladateľ spoločnosti Peter Kratochvíl.

Od svojho založenia v roku 1993 sa spoločnosť KPP špecializuje na dovoz a distribúciu parketových podláh. Má pobočky v Prahe, Bratislave a Budapešti a výhradne zastupuje niekoľko svetových výrobcov podlahových materiálov: napr. popredného svetového výrobcu drevených parkiet – švédsku firmu Kährs (od roku 1994), nemeckého výrobcu Witex (od roku 1995) alebo talianskeho výrobcu drevených mozaík Mosaici d’Asolo…

Spoločnosť KPP dnes predstavuje istotu pre výber podlahových krytín od najlepších výrobcov z vysoko kvalitných materiálov. Svojim širokým sortimentom a uceleným programom zaisťuje komplexný servis v oblasti parkiet a pokládky.  V novom brnianskom showroome a vzorkovni sa zákazníci navyše dozvedia všetko o tom, ako podlahy klásť a ako ich správne ošetrovať.

   

Zdroj: Kratochvíl parket profi, s. r. o.