image 98210 25 v2
Galéria(5)

Spoločnosť D4R7 sa stala hlavným partnerom 2.ročníka Stavbárskej olympiády

2.ročník  internetovej súťaže súťaže Stavbárska olympiáda, ktorá je otvorená  pre stredoškolákov z celého Slovenska, bol aj tento rok vyhlásený Stavebnou fakultou Slovenskej univerzity (STU). Zámerom súťaže je propagovať technické vzdelanie stavbárskeho zamerania, prehĺbiť vedomosti a rozšíriť povedomie o Stavebnej fakulte STU v Bratislave. Spoločnosť D4R7 Construction s.r.o., hlavný zhotoviteľ bratislavského obchvatu D4R7, sa stala hlavným partnerom 2. ročníka súťaže.

IMG 5430
IMG 5445
IMG 5484
IMG 5496
D4R7 RGB small

Víťazom Stavbárskej olympiády zablahoželal okrem vedenia STU Bratislava aj priamo generálny riaditeľ stavebného konzorcia D4R7 – pán Juan José Bregel. Po skončení oficiálnej ceremónie vyhlásenia víťazov olympiády, ktorá bola osviežujúcou súčasťou programu Dňa otvorených dverí SvF STU,  pokračovali zástupcovia vedenia STU spolu s generálnym riaditeľom D4R7 v krátkej diskusii o aktuálnej úrovni záujmu mladých ľudí o štúdium v oblasti stavebníctva.

Pán  J.J.Bregel stretnutie so zástupcami STU ukončil uistením: Veríme, že naša spolupráca s technickými univerzitami na Slovensku pomôže promovať vzdelávanie v oblasti technických  smerov a povzbudí tak mladú generáciu v  jej záujme o stavarinu- či už v oblasti projektovania,  inžinierstva, architektúry alebo iných špecializácií.“

Tohtoroční víťazi:

1. miesto Jakub Šperka – Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
2. miesto Roman Fodor – SOŠ stavebná, Kremnička 10, Banská Bystrica
3. miesto Erik Okoličany – SOŠ stavebná, Kremnička 10, Banská Bystrica

Víťazom neoficiálnej súťaže škôl s najvyšším počtom získaných bodov aj najviac zapojených študentov sa stala SPŠ stavebná Oskara Winklera v Lučenci.