ASB Selfpromo V1 0002 kopie 1

Časopis ASB prichádza v novom šate

Redakcia časopisu ASB si na rok 2022 pripravila veľkú novinku.

Predstavte si, s akou chuťou sme pre vás pripravovali toto číslo. A teraz to vynásobte dvoma. Až potom máte tú správnu intenzitu. Nový, krásny dizajn od grafického štúdia Marvil nás pohltil.

Nešetríme farbami ani priestorom, púšťame sa do odvážnych riešení. A to nie je všetko. Naopak. Tým iba začíname. Toto číslo sme venovali územnému plánu Bratislavy. Dokumentu, na ktorom stojí nielen celý stavebný biznis, ale doslova život v hlavnom meste.

Developeri chcú stavať, ale majú zviazané ruky. A to aj pre zastaraný, nepružný územný plán ešte z roku 2007 a pomalé povoľovanie stavieb, ktorým sme na Slovensku preslávení. Ťažké čítanie vystriedajú oku lahodiace hotely, profil nedávno zosnulého velikána Richarda Rogersa či vždy veselí chalani zo štúdia Mjölk.

Verím, že v najnovšom ASB nájdete aspoň niečo, čo vás poteší. A ak nás podporíte formou predplatného, budeme vám zaviazaní. Môžete si byť istí, že v každom čísle urobíme maximum, aby ste sa dozvedeli všetko podstatné, čo sa na trhu architektúry, stavebníctva a biznisu deje.

Ak chcete časopis ASB dostať pohodlne domov alebo do kancelárie, navštívte stránku, kde si môžete objednať predplatné

Denisa Kureková