image 67752 25 v1

Program a termíny odborných seminárov Zehnder 09 – 12/2014

Architekti, inštalatéri, projektanti a stavitelia, chcete svojim zákazníkom ponúknuť kompletné riešenie vykurovania, chladenia a vetrania do ich rodinných domov, bytov alebo nimi realizovanej stavby?

Máte záujem navrhnúť im vhodné radiátory do kúpeľne a bytových priestorov, poskytnúť im pohodovú vnútornú klímu a ušetriť im 30 – 50 % nákladov na tepelnú energiu so systémami riadeného vetrania s rekuperáciou tepla? Alebo im chcete navrhnúť stropné sálavé panely ako najkomfortnejší spôsob vykurovania a chladenia s úsporou prevádzkových nákladov až 44 %?

Prihláste sa na odborný seminár – najlepšia príležitosť, ako získať odborné znalosti a predajné argumenty, ktoré sú také potrebné na získanie dôvery a následnej objednávky zákazníka. Odborné jednodňové semináre prebiehajú v Zehnder Akademii v Sezimovom Ústí II (za Táborom) a účasť na nich je bezplatná rovnako ako ubytovanie medzi dvoma nadväzujúcimi seminármi. Získate na nich znalosti potrebné pri predaji, návrhu, odbornej inštalácii alebo servise výrobkov Zehnder. Takisto si prehliadnete viac než 45 dizajnových radiátorov vo všetkých cenových kategóriách, vyskúšate tichú prevádzku ventilátorov a pocítite „na vlastnej koži“ komfort riadeného vetrania, ako aj prijemné sálavé teplo oceľových alebo sadrokartónových stropných panelov.

Zároveň prebiehajú aj prezentačné semináre u partnerov Zehnder. Sú bližšie k vám, navyše sú kratšie, s predstavením najvýznamnejších produktov a informácií. Absolventi seminára dostanú certifikát, ktorý je potvrdením, že získali potrebné znalosti na prácu s produktmi Zehnder.

Program a termíny všetkých seminárov nájdete na ďalších stranách. Prihláste sa na vybraný seminár už dnes, e-mailom alebo telefonicky: e-mail: info@zehnder.cz • mobil: 731 +420 414 443 • tel.: +420 383 136 222

Zehnder Akademia – Zehnder Group Czech Republic, s. r. o., Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II, Česká republika (za Táborom, smerom na České Budějovice, na diaľnici Praha – České Budějovice, exit 83,5 km – smer Planá n. Lužnicí – Sezimovo Ústí).

Začiatok školenia: o 9.00 hod., koniec: približne o 16.00 hod. Program a termíny seminárov nájdete target=“_blank“>tu.