zoo, zirafa

Pre zvieratá aj pre ľudí. Bratislavská ZOO vypísala súťaž pre architektov

Predmetom návrhov budú menšie objekty, jednotlivo do zhruba 100 metrov štvorcových.

Zoologická záhrada (ZOO) Bratislava hľadá architektov, ktorí navrhnú výbehy či bufety v areáli. Na sociálnej sieti o tom informuje Metropolitný inštitút Bratislavy (MIB). „My sme ZOO pomohli s metodickým usmernením pri procese súťaže, svoje portfólia môžu ateliéry zasielať do 6. septembra,“ uvádza MIB.

Predmetom zákazky je zabezpečenie služieb architekta pre riešenie jednotlivých zadaní malého rozsahu podľa potrieb ZOO za odmenu do vyčerpania maximálnej sumy vo výške 69 750 eur bez DPH.

Predmetom návrhov budú menšie objekty, jednotlivo do zhruba 100 metrov štvorcových – výbehy a ošetrovateľské zázemia pre zvieratá, voliéry, vonkajšie priestory pre návštevníkov, bufety, lávky, skleník či dielňa.

„Zabezpečenie služieb architekta pozostáva najmä z vytvorenia architektonickej štúdie, vytvorenia dokumentácie pre úradné schválenia, vytvorenia realizačnej dokumentácie a výkazu výmer s rozpočtom, inžinierskej činnosti a výkonu odborného autorského dohľadu pri realizácii,“ uvádza sa v oznámení o verejnom obstarávaní.

SITA