konkurencna vyhoda vdaka mapei akademii
Galéria(4)

Konkurenčná výhoda vďaka Mapei Akadémii

Majstri obkladači s nadšením privítali interaktívne technické školenie Mapei Akadémia. Pre veľký záujem sa toto podujatie neplánovane konalo nie jeden, ale až dva dni.

konkurencna vyhoda vdaka mapei akademii 5981 big image
mapei akademia 3 big image
mapei akademia 2 big image
Konkurenčnými výhodami každej realizačnej spoločností i individuálneho majstra sú skúsenosti, praktické zručnosti, ale aj propagácia. Všetky tieto predpoklady úspechu podporuje odborno-praktické školenie Mapei Akadémia, ktoré pripravila spoločnosť Mapei.

Účastníci z radov realizátorov sa zoznámili s novinkami a konkrétnymi pracovnými postupmi pri inštalácii obkladových prvkov z keramiky, prírodného kameňa a sklenenej mozaiky v interiéri a exteriéri, napr. v systéme terás, balkónov, kúpeľní a sprchovacích kútov.

Dôraz na osobnú skúsenosť
Školitelia spoločnosti Mapei názorne predviedli prípravu a vyrovnanie podkladu, aplikáciu dvoch druhov hydroizolačných stierok. Pokračovali lepením obkladu a dlažby a školenie ukončili škárovaním obkladu cementovou a epoxidovou škárovacou maltou. Predstavili sa aj novinky –akustické izolácie priamo pod inštalovanú dlažbu, doplnkové výrobky pre izolovanie sprchovacích kútov a balkónov, nové deformovateľné lepidlo triedy S2 na veľkoformátové obklady s rozmemi 3 x 1 m. Prítomní majstri mali jedinečnú možnosť vyskúšať si aplikáciu výrobkov Mapei vlastnými rukami pod odborno-technickým vedením. Zaujímavé informácie odzneli aj v rámci diskusie, počas ktorej školitelia riešili problémy z bežnej obkladačskej praxe.

Na konci oficiálnej časti si mnohí pochvaľovali najmä praktické skúsenosti v oblasti obkladačských prác. „Mal som rešpekt pred používaním epoxidovej škárovačky. Teraz už nechcem pracovať s inou,“ hovorí jeden z účastníkov Mapei Akadémie. Pozvaní hostia tiež pochválili odbornú kvalitu, vyváženú dramaturgiu školenia ako aj zaujímavý večerný program.

Každý účastník Mapei Akadémie získal na záver certifikát majstra Mapei. Automaticky bol tiež zaradený do on-line databázy kontaktov na obkladačov na webovej stránke www.majstermapei.sk, ktorá šikovným majstrom otvára dvere k novým zákazkám.

Záujemcovia o účasť na ďalších Mapei Akadémiách sa môžu registrovať už dnes prostredníctvom registračného formulára v sekcii pre odbornú verejnosť na www.majstermapei.sk.

Viac informácií na www.majstermapei.sk

–>–>