konferencia reality a development 2013
Galéria(2)

Konferencia Reality a development 2013

Realitný trh si už roky boomu ani nepamätá, napriek tomu na ne čaká. Ale skutočne bude o rok, dva, tri lepšie? Klientov už nebude zaujímať kvalita a budú len rýchlo kupovať a prenajímať a obsadzovať?

konferencia reality a development 2013 6742 big image
TREND konferencia Reality a development bude hľadať odpovede v týchto okruhoch:
Súkromný investor a samospráva. Niekedy je táto diskusia veľmi ostrá. Prečo chcú mestá zaplatiť vyvolané investície a prečo sa to developerom nepáči? Kde sa stretnúť, aby boli spokojné obe strany?

Obchodné centrá – zabávajte nás! Obchodov je čoraz viac a kupujúcich v dnešnej ekonomike nepribúda. Ostáva jediná možnosť: priniesť nové služby. Medzi nimi by mala byť aj zábava.

V Bratislave dnes uspejete s dvoma typmi rezidenčných projektov. Stredná kvalita pri strednej cene a dobrej lokalite naláka rodiny. Ľubovoľná kvalita v ľubovoľnej lokalite, ale pri nízkej cene priláka investorov a nižšie príjmové skupiny. Kde je rovnováha?

Kancelárií sa postavilo veľa a dnes mnohé ostávajú prázdne. K tomu sa pridajú sťahovania v rámci mesta. Neprehnali to developeri, nebude to teraz viesť k zastaveniu novej ponuky?

Architekt chce nakresliť niečo pekné a výnimočné, investor stráži rozpočet. Kde sa dá ušetriť? Vzdá sa niekto honoráru, marže alebo klesne štandárd? A čo na to povie koncový klient?

21. máj, Hotel NH Gate One, Bratislava

Program konferencie nájdete na trendkonferencie.sk

–>–>