image 66977 25 v1
Galéria(5)

Hlasujte za najlepší súťažný návrh!

Ste fanúšikom dizajnu a modernej architektúry? Vyberte najoriginálnejší súťažný návrh odvetranej fasády od študentov Stavebnej fakulty a podporte ho svojim hlasom. Tvorca víťazného návrhu online hlasovania vyhráva iPad a jeden z hlasujúcich získa hodnotnú knižnú výhru.

bournside 08 0
ea3 project 3 verrebroek 02
equitone sutaz
venlo innovacomplex 0131

Vyhlasovateľom študentskej súťaže Equitone – originálne odvetrané fasády je spoločnosť EBM Co., ktorá tento nevšedný materiál dováža na náš trh. „Veľkoformátové vláknocementové fasádne dosky Equitone ponúkajú neobmedzené množstvo variácií fasád budov. Záujem študentov o súťaž preto vnímame ako pozitívny signál, že budúci absolventi sa chcú zoznámiť s týmto materiálom a chcú s ním pracovať i počas svojej praxe,“ hovorí Eva Kovačovičová, konateľka spoločnosti EBM Co.

Súťažné zadanie
Do súťaže sa zapojili študenti odboru Architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej Fakulte Slovenskej Technickej Univerzity. Predmetom súťaže bolo spracovanie projektovej dokumentácie pre Stavebný projekt a následne pre Realizačný projekt objektu existujúceho alebo fiktívneho, pri použití aspoň jedného okruhu detailov Equitone a obkladového materiálu Equitone na fasádu počas akademického roka 2013/2014.

Podporte tvorivosť
O víťaznom poradí rozhodne odborná porota, ktorá zo súťažných návrhov vyberie tri najlepšie. Tie odmení finančnými výhrami vo výške: 595, 476 a 300 eur. Svoj názor však môže prejaviť aj široká verejnosť.

Na sociálnej sieti facebook bude do 12 hodiny SEČ dňa 25. 9. 2014 prebiehať samostatné online hlasovanie. V galérii súťažných návrhov môžete hlasovať za ten najlepší a získať tak knižnú výhru.

Losovanie výhercu a následné slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční začiatkom nového semestra v mesiaci október 2014 na Stavebnej Fakulte Slovenskej Technickej Univerzity.

Hlasujte online na www.facebook.com/ebmco.sk.
Viac informácií získate na www.ebmco.sk/hlasujte-za-najlepsi-studentsky-sutazny-navrh/.