Rozbehla sa príprava ASB GALA 2015

image 69988 25 v1

Deviaty ročník ASB GALA vyvrcholí v máji 2015, ale prípravy sa začínajú už teraz na jeseň. Vo vydavateľstve JAGA, v redakcii časopisu ASB a s odborníkmi pozvanými do nominačnej komisie už prebiehajú intenzívne diskusie o nominantoch v jednotlivých kategóriách.

Z 15 nominovaných potom odborná porota, ktorú tvoria významní predstavitelia slovenského stavebníctva, architektúry, zástupcovia štátnej a miestnej samosprávy, ako aj zástupcovia odborových združení a komôr, vyberie víťazov jednotlivých kategórií:

  • ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2015
  • ASB Developer roka 2015
  • ASB Stavebná firma roka 2015

O svojom víťazovi však môže rozhodnúť aj odborná verejnosť – stačí sa zaregistrovať ako užívateľ na webovej stránke www.asb.sk, kde bude možné hlasovať za svojho kandidáta. V každej kategórii získa víťaz s najvyšším počtom hlasov Cenu verejnosti.

Marketingové oddelenie má tiež plné ruky práce s dôkladnou prípravou samotného galavečera. Nechceme prezrádzať veľa, ale v kuloároch sa hovorí o niekoľkých novinkách, takže už teraz sa môžeme všetci tešiť na ASB GALA 2015, prestížnu udalosť nadchádzajúcej sezóny.

Záštitu nad týmto ročníkom ASB GALA prevzali:

Komentáre