ASB GALA 2018

Vydavateľstvo JAGA má za sebou ďalší úspešný rok pôsobenia na slovenskom stavebnom trhu a vo vzduchu už cítiť čarovnú atmosféru prichádzajúcich Vianoc, ako aj novoročných sviatkov s prísľubom predsavzatí. Prísľuby predsavzatí však majú v najväčšom slovenskom vydavateľstve zameranom na stavebníctvo často rozmer pevnej tradície, ktorá sa chce kvalitatívne posúvať stále ďalej. Patrí k nej aj ASB GALA, ktoré počas svojej jedenásťročnej existencie zaujalo významnú pozíciu v stavebnej sezóne na Slovensku.

Stalo sa rešpektovaným podujatím, ktoré má pre svoj komplexný záber od developerov cez projektantov a architektov až po stavebné spoločnosti pevné miesto medzi rôznymi súťažami a oceňovaním v oblasti architektúry a stavebníctva. Deň 22. 5. 2018 je termín už dvanásteho odovzdávania výročných cien, ktorých ambíciou je vyzdvihnúť prácu významných odborníkov a ich prínos pre slovenské stavebníctvo, architektúru, cez investície a realizácie aj prínos pre slovenské mestá a obce.

Aj 12. ročník ASB GALA prinesie slávnostné odovzdanie cien v troch kategóriách:

ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva,
ASB Stavebná firma roka,
ASB Developer roka.

Podľa štatútu podujatia menuje piatich nominantov na toto ocenenie nominačná komisia. Nominačnú komisiu zostavíme z prizvaných členov Redakčnej rady mesačníka ASB a ďalších oslovených osobností slovenského stavebníctva. Dvaja členovia Nominačnej komisie budú delegovaní vyhlasovateľmi (vydavateľstvom JAGA a týždenníkom TREND). O laureátoch ocenenia v jednotlivých kategóriách potom vždy rozhoduje v tajnom hlasovaní širokospektrálna odborná porota, do ktorej aj v tomto ročníku pozveme niekoľko stoviek profesionálov z oblasti stavebníctva, architektúry, biznisu a štátnej správy.

O svojom víťazovi však môžete rozhodnúť aj vy. Stačí sa zaregistrovať ako užívateľ na webovej stránke asb.sk, kde bude možnosť hlasovať za jednotlivých kandidátov. Víťaz s najvyšším počtom hlasov získa v každej kategórii Cenu verejnosti.