asb gala vecer 2013
Galéria(2)

ASB GALA večer 2013

Časopis ASB už teraz intenzívne pracuje na ďalšom ročníku významného podujatia ASB GALA večer. Je to tradičná slávnostná bodka za Trend konferenciou Reality a development.  Inak to nebude ani v máji 2013, kedy už po siedmykrát odovzdáme prestížne ocenenia tým najlepším z oblasti architektúry, stavebníctva a developmentu.

asb gala vecer 2013 6299 big image
Laureáti ocenenia sú odborníci, ktorí svojou profesionalitou, manažérskymi skúsenosťami a zodpovedným a čestným správaním v biznise reprezentujú slovenskú podnikateľskú a osobnostnú elitu.

Odborná porota, ktorú tvoria významní predstavitelia slovenského stavebníctva, architektúry, zástupcovia štátnej a miestnej samosprávy, ako aj zástupcovia odborových združení a komôr, vyberie víťazov spomedzi 15 nominovaných v kategóriách:

  • ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2013
  • ASB Developer roka 2013
  • ASB Stavebná firma roka 2013

O svojom víťazovi však môže rozhodnúť aj odborná verejnosť – stačí sa zaregistrovať ako užívateľ na webovej stránke www.asb.sk, kde bude možnosť hlasovať za svojho kandidáta od 11. 1. 2013. Víťaz s najvyšším počtom hlasov získa v každej kategórii Cenu verejnosti.

Slávnostného ASB GALA večera sa už od prvého ročníka tradične zúčastňuje niekoľko stoviek významných osobností a top manažérov zo stavebného segmentu.

Záštitu nad ASB GALA 2013 prevzali:
 
     
     
   

–>–>