Partner sekcie:
  • Stavmat
  • KM BETA
  • P.M.H

Vykurovacie telesá aj vetracie a rekuperačné jednotky

image 89873 25 v1

Do hlavného výrobného programu spoločnosti KORADO patria panelové vykurovacie telesá RADIK, rúrkové vykurovacie telesá KORALUX, dizajnové vykurovacie telesá KORATHERM a kompletný sortiment konvektorov.

Spoločnosť však svoj výrobný program neustále rozširuje, a to nielen o nové modely vykurovacích telies, ale aj o úplne nové technológie a výrobky. Príkladom je zavedenie uceleného sortimentu lokálnych vetracích a rekuperačných jednotiek, ktoré významným spôsobom rozširujú portfólio výrobkov spoločnosti KORADO, a na stánku bol o ne medzi návštevníkmi veľký záujem. Rovnako tak aj o radiátor vhodný do rekonštruovaných objektov – RADIK KLASIK – R. Radiátor môže nahradiť staré článkové telesá bez nutnosti rezať a zvárať rúrky.

Navyše, spoločnosť KORADO vyhovela požiadavke svojich zákazníkov a rozšírila ponuku panelových telies o výšku 700 mm. Aj z takéhoto nenápadného bieleho zdroja tepla však možno jednoducho vykúzliť originálny doplnok. Kto by rád uvítal zmenu vo vzhľade svojho kúrenia, postačí mu zvoliť si variant dodatočne pripojiteľného čelného panela pre vykurovacie telesá RADIK. Na výber je hneď z niekoľkých možností – buď to bude úplne hladký čelný panel označený ako PLAN SET, alebo, naopak, panel s jemnými horizontálnymi prelismi (ozn. LINE SET). Navyše, možnosťou potlače predného panela PLAN SET ľubovoľným obrázkom získa zákazník jedinečné a originálne vykurovacie teleso. Dizajn si tak môže prispôsobiť sebe či vzhľadu obytnej miestnosti, čo na výstave vzbudzovalo veľký záujem.

KategórieVykurovanie