Kúpeľňové rebríky z iného uhla, pre novostavby aj rekonštrukcie

Kúpeľňové rebríky

Vykurovací rebrík sa stal nevyhnutnou súčasťou modernej kúpeľne. Na trhu dnes nájdete kúpeľňové rebríky mnohých farieb i tvarov a so zvyškom priestoru ich tak ľahko zladíte. KORADO ponúka pri všetkých svojich kúpeľňových telesách KORALUX aj variant originálneho a praktického priestorového uchytenia.

Rúrkové radiátory sú dnes k dostaniu v rade technických i dizajnových modifikácií. Môžete si vybrať z mnohých typov aj rozmerov, ktoré ovplyvnia výsledný tepelný výkon. Telesá sú vhodné do teplovodných systémov ústredného kúrenia s najvyšším prevádzkovým pretlakom vody 1,0 MPa.

Kúpeľňové rebríky 9

Sú určené pre systémy s núteným aj gravitačným obehom teplonosnej látky. Vyrobené sú z uzavretých oceľových profilov, pričom na telesá je značkou KORADO štandardne dávaná záruka 5 rokov.

Všetky kúpeľňová vykurovacie telesá KORALUX disponujú nielen uchytením k stene, ale aj menej obvyklým priestorovým uchytením vďaka stenovým konzolám. Vďaka nemu sa zo zdroja tepla môže stať aj praktická priečka, ktorú opticky oddelíte napríklad priestor toalety.

Kúpeľňové rebríky 4

Rúrkové vykurovacie telesá KORALUX môžete zapojiť nielen na klasickú vykurovaciu sústavu, ale vyrábajú sa aj ako samostatná priamotopné elektrická telesa. Využijete je teda aj vtedy, keď nechcete zasahovať do vykurovacej sústavy. Výhodu elektrického pripojenia oceníte pri rekonštrukcii, ak si nechcete vysekať obklady, ale len pripojiť rebrík. Priamotop je tiež ideálny pre dokurovaniu aj mimo vykurovacej sezóny. Konštrukčné riešenie umožňuje dosúšanie textílií. V ponuke teraz nájdete sušiaky aj vešiaky.

Väčšinu modelov KORALUX možno využiť aj pre kombinované vykurovanie (teplá voda – elektrina), vďaka sade pre elektrické vykurovanie s regulátorom aj bez regulátora teploty.

Kúpeľňové rebríky 6

Farebné prevedenia, takmer 200 odtieňov farieb RAL dovoľujú prispôsobiť teleso farbe kúpeľne. V sortimente značky KORADO nájdete KORALUX od klasickej bielej farby až po luxusné série v chrómej.

Nemusíte ale zostávať len pri klasických rebríkov. Moderný a jednoduchý vzhľad dizajnového radiátora KORATHERM Aquapanel nie je prehnane extravagantný a hodí sa teda do každej kúpeľne. Rovné, geometricky presne usporiadané profily tohto telesa pôsobí luxusným a neopozeraným dojmom. Aj tento dizajnový model je v prevedení kombi, takže mimo vykurovacej sezóny, kedy máte vykurovaciu sústavu trebárs aj vypnutú počas leta, môžete prikurovať iba elektrickým vykurovacím telesom, ktoré je súčasťou tohto prevedenia kúpeľňového rebríka.

Viac nájdete na koupelny.korado.cz

KategórieVykurovanie