Studio Collection: Radiátory pre milovníkov dobrého dizajnu

Zdroj: Zehnder Zenia

Nová kolekcia Studio Collection spoločnosti Zehnder rozširuje ponuku dizajnových radiátorov pre kúpeľne a obytné priestory. Zaraďujú sa k nej modely ako elektrický vykurovací modul Zehnder Zenia, ale i pútavý radiátor so skleneným povrchom Zehnder Deseo Verso. Integrácia výrobkov predtým prezentovaných pod značkou Runtal tiež zjednodušuje výber a uľahčuje prístup k ucelenej ponuke.

Prémiový rad Zehnder Studio Collection oslovuje predovšetkým architektov, projektantov a koncových zákazníkov s obľubou v dizajnových a výnimočne funkčných výrobkoch.

Architektúra je v našich génoch

Spoločnosť Runtal, založená v roku 1953 inžinierom Egonom Runté a architektom Jürgom Altherrom, rýchlo získala dobré meno na švajčiarskom trhu: kombinácia inovatívnych produktov a jedinečného dizajnu bola architektmi a interiérovými dizajnérmi veľmi dobre prijatá.

V roku 1988 bol Runtal začlenený pod krídla skupiny Zehnder. Obe značky sú už mnoho rokov synonymom pre najmodernejšie technológie, neustále inovácie, priekopnícky dizajn, nevyčerpateľnú invenciu a jedinečné know-how vo výrobnom procese.

Zdroj: Zehnder Alban

Z Runtalu sa stáva Zehnder Studio Collection

Odkaz spoločnosti Runtal stále žije, na svoju bohatú históriu dnes nadväzuje práve prostredníctvom nového prémiového radu dizajnových radiátorov – Zehnder Studio Collection.

Inšpirujte sa jeho ponukou:

Dizajnový koncept stvorený pre puristov – dokonalé línie, ploché strany a pravé uhly. Mimoriadne  praktický hranatý radiátor, na ktorý možno uteráky zavesiť bez námahy jednou rukou.

Zehnder Alban z kolekcie Studio Collection, vyrobený z ručne leštenej vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Jednoduchý elegantný dizajn s príjemne nahriatymi uterákmi, kedykoľvek ich potrebujete. Možnosť inštalácie v pravo- aj ľavoorientovanom vyhotovení.

Zdroj: Zehnder Alban

Zehnder Archibald z programu Studio Collection je dokonalým praktickým kúpeľňovým doplnkom, ktorý nahreje a osuší vaše uteráky a vytvára príjemnú komfortnú klímu. Jeho tvar, vytvorený z jedinej oceľovej rúrky, je natoľko pozoruhodný, nakoľko je jedinečná jeho konštrukcia.

Zdroj: Zehnder Archibald

Štýlový interiérový doplnok od návrhára Lea Salzeda v sebe spája funkčnosť s výnimočným dizajnom. Dostupný v chróme, ale aj v takmer 50 farbách.

Zdroj: Zehnder Archibald

Atlét vo svete radiátorov – výkonný, sebavedomý dizajn, zložený z elegantne zaoblených guľatých rúrok. Voľný prístup zo strany umožňuje pohodlné nasunutie a sušenie aj veľkých osušiek. Zehnder Chime: asymetrický radiátor s guľatým dizajnom, vyrobený z ručne leštenej, vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Môže byť inštalovaný s vodorovnými rúrkami vľavo alebo vpravo. Zehnder Chime oživí vašu kúpeľňu svojou výraznosťou a prináša dodatočný bonus v podobe nádherne zohriatych uterákov.

Zdroj: Zehnder Chime

Či už v temnej čiernej, snehobielej, alebo dokonca ako zrkadlo, radiátor Zehnder Folio Glass z programu Studio Collection sa vďaka svojmu elegantnému sklenenému povrchu harmonicky začlení do interiéru.

S extrémne plochou konštrukciou iba 8 mm tenkou, uzavretým obvodovým profilom a jemne sa zužujúcou siluetou zaujme Zehnder Folio Glass svojím neobvykle ľahkým vzhľadom.

Zdroj: Zehnder Folio Glass

Dizajn skleneného povrchu, ktorý akoby sa vznášal v miestnosti, je výsledkom inovatívnej technológie. Ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo priamo na čelnej ploche je maximálne štýlové a pohodlné.

Revolučný elektrický vykurovací modul Zehnder Zenia vyhrieva kúpeľňu infračervenými sklenenými sálavými dvierkami a výkonným vykurovacím ventilátorom. To všetko v jedinom zariadení v minimalistickom dizajne, ktorý možno dokonale začleniť do modernej kúpeľne.

Zdroj: Zehnder Zenia

Zehnder Zenia rýchlo dodáva príjemné teplo a zaisťuje maximálny komfort v kúpeľni nezávisle od systému ústredného vykurovania. Jednoduché a intuitívne ovládanie základných funkcií umožňuje dotykový panel. Individuálne nastavenie programov a intervalov nahrievania osušiek pohodlne zariadite prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Dizajnové radiátory z kolekcie Studio Collection predstavujú najvyššiu kvalitu Zehnder v spojení s jedinečnosťou, dôrazom na detail a exkluzivitu.

Zdroj: Zehnder Zenia

Ďalšie modely nájdete v online prehľade, ale tiež vo vytlačenom katalógu Hrejivé teplo.

Prehľad dizajnových radiátorov vrátane kolekcie Zehnder Studio Collection

Profil spoločnosti: Zehnder Group Czech Republic, s. r. o., je dcérskou spoločnosťou švajčiarskeho koncernu Zehnder Group, založeného v roku 1895. So 17 výrobnými prevádzkami a viac než 3 500 zamestnancami patrí k technologickej špičke v oblasti dizajnových kúpeľňových a bytových radiátorov, komfortných systémov vetrania s rekuperáciou tepla a stropných sálavých systémov na vykurovanie a chladenie.

Zdroj: PR článok Zehnder Group Czech Republic s.r.o.