Schell Elektronische Küchenarmatur Grandis E

Schell predstavuje nové kuchynské armatúry Grandis E

Nová kuchynská armatúra Grandis E spája dôraz na hygienu pitnej vody a komfortné použitie.

Nemecký výrobca Schell vôbec po prvýkrát vo svojom sortimente uvádza na trh kuchynskú armatúru a ako je u ich výrobkov „made in Germany“ zvykom, môžete sa spoľahnúť na vysokú kvalitu vyhotovenia a taktiež na sofistikované technické riešenia.

Grandis E ponúka funkciu hygienického preplachu, ktorý zabraňuje stagnácii vody v rozvode i v armatúre a vďaka tomu zaisťuje vysokú kvalitu pitnej vody ( armatúru je možné ju ovládať ako pomocou páky, tak aj bezkontaktne vďaka infračervenému senzoru).

Ďalšou dôležitou funkciou využiteľnou v moderne poňatých budovách je možnosť prepojiť digitálne Grandis E so sofistikovaným systémom hospodárenia s vodou Schell SWS.

Grandis E nájde uplatnenie v kancelárskych budovách, reštauráciách a hoteloch, ale rovnako aj v školských kuchyniach, opatrovateľských domoch a ďalších verejných kuchyniach, ktoré musia dodržiavať vysoké hygienické štandardy – a vysoká kvalita pitnej vody je ich neoddeliteľnou súčasťou.

Nová elektronická armatúra Schell Grandis E dokáže automaticky zaistiť potrebný preplach usadenej vody pri dlhšom nepoužívaní a vďaka tomu garantuje udržanie požadovanej kvality pitnej vody.

Grandis E 002420699
Kuchynské armatúry Grandis E | Zdroj: Schell

Svetová zdravotnícka organizácia WHO uvádza, že viac ako 80% patogénov sa prenáša rukami. Práve tento možný prenos infekcie znečistenými rukami Grandis E eliminuje infračerveným bezdotykovým spúšťaním. K nemu prichádza pri priblížení ruky do vzdialenosti cca 3 cm od armatúry, aby sa zamedzilo jej náhodnému spusteniu pri odkladaní znečisteného riadu do drezu. Teplotu zmiešanej vody je samozrejme možné prednastaviť.

Ako je tomu u firmy Schell už zvykom, armatúra je vyrobená vo výrobnom závode v Olpe z vysoko kvalitných materiálov bez obsahu olova a niklu, jej spracovanie je „nemecky“ dôkladné, chrómovaný povrch je veľmi ľahko čistiteľný, robustné vyhotovenie zaručuje dlhoročnú životnosť. Na prvý pohľad Grandis E všetkých zaujme atraktívnym designom s elegantnými líniami.

K dispozícii je vo variantoch pre pripojenie na sieť a tiež na batériovú prevádzku, príp. bez vlastného napájacieho zdroja s možnosťou integrácie do systému hospodárenia s vodou Schell SWS. Ten umožňuje okrem iného automatické nastavení preplachu všetkých inštalovaných batérií cez smartfón, tablet alebo počítač.

Aj keď armatúra Grandis E používa rad sofistikovaných technológií, jej montáž a uvedenie do prevádzky sú jednoduché. Vďaka tomu je táto armatúra priamo predurčená pre všetky moderné kuchynské prevádzky vo verejných a komerčných budovách.

Viac informácií o firme Schell získate na www.schell.eu alebo na nižšie uvedených kontaktoch.

KONTAKT:
Ivan Bahník, obchodný zástupca SR, tel.: +421 902 334 922;

e-mail: ibahnik.schell@gmail.com, www.schell.eu

Zdroj: PR článok SCHELL GmbH & Co. KG