LEDVANCE predstavuje nový rad LED pásikov a príslušenstva

LED osvetlenie

Spoločnosť LEDVANCE ponúka veľkoobchodníkom nové portfólio LED pásikov pre bohatú škálu profesionálnych osvetľovacích aplikácií. Okrem LED pásikov zahŕňa toto portfólio tiež veľký výber LED predradníkov, profilov pre povrchovú alebo zapustenú montáž, krytov a iného príslušenstva – to všetko ako zladený celok poskytuje profesionálom v oblasti osvetlenia systémové riešenie pod značkou LEDVANCE.

LED pásiky sú k dispozícii v troch rôznych triedach, ktoré vyhovejú širokému spektru požiadaviek: Superior, Performance a Value. Líšia sa predovšetkým v tom, aké je ich ideálne použitie, životnosť, stupeň krytia, počet LED svetelných zdrojov na meter a svetelný tok.

LED pásiky sú k dispozícii v štyroch teplotách chromatickosti – 2700K, 3000K, 4000K a 6500K – a s rôznymi svetelnými tokmi od 300 do 2 000 lumenov na meter. Vďaka tomu sú vhodné prakticky pre akúkoľvek osvetľovaciu aplikáciu v koncepte moderného osvetlenia, vrátane klasického všeobecného osvetľovania, okolitého osvetlenia a nepriameho osvetlenia.

LED

Všetky produktové triedy sa dodávajú len vo variante pre jednosmerné napätie 24V. Vďaka tomu je možné napájať z jednej strany až 18 m LED pásiku v jednom kuse. To prináša veľkú slobodu pri návrhu LED osvetlenia a menej starostí s umiestnením LED predradníkov.

Pre výber LED pásikov a príslušenstva navštívte konfigurátor systému LED pásikov. Po zadaní kľúčových dát k projektu riešenia osvetlenia konfigurátor automaticky vygeneruje podrobný zoznam dielov so všetkými požadovanými komponentmi.

LED pásiky