Inovovaná prístrojová jednotka UDHOME2

prístrojová jednotka UDHOME2

OBO Bettermann prináša na trh ďalšiu inováciu mimoriadne úspešného výrobku UDHOME2.

Aby boli výrobné procesy produktívne a účelové, postupovalo sa podľa interne vytvorenej schémy, ktorá určuje dôležité kroky a míľniky pre nový vývoj. Detaily a konkrétne špecifické podmienky vyplynú pritom často až časom, čo z vývoja robí dynamický proces. Projektový manažment uplatnil rôzne systematické metódy ako analýza rizík a kreatívna tvorivosť, aby vytvoril optimálny cieľ – ekonomický produkt. Aj vďaka pozitívnej spätnej väzbe nepretržite pracujeme na tom, aby sme boli vždy o krok vpred.

prístrojová jednotka UDHOME2

Populárna prístrojová jednotka podlieha ako jeden z mnohých výrobkov konštantnej skúške. S UDHOME2 sme vytvorili našu najmenšiu podlahovú zásuvku s takmer rovnakými vonkajšími rozmermi, ale vnútorne viditeľne priestrannejšou. Vďaka skosenému vnútornému uhlu 54° vznikne dostatočný priestor pre väčšie zásuvky, ktoré sa skryjú pod zatvoreným krytom. Vo svojej triede má najväčší vnútorný priestor.

Cieľom UDHOME2 bolo dosiahnuť zdokonalenie pre konečných zákazníkov a inštalatérov. Zmena inštalácie a využitie priestoru umožňuje všetkým užívateľom ľahšiu a efektívnejšiu manipuláciu. Obľúbený produkt je celkovo rozhodne vylepšený.

prístrojová jednotka UDHOME2

OBO Bettermann s.r.o.
Viničnianska cesta 13
902 01 Pezinok

Úsek zákazníckej a technickej podpory Slovensko
Tel.: 00 421 (0) 33/648 62 22
info@obo.sk
www.obo.sk