Dokonalé napájanie pri maximálnej flexibilite: inštalačné stĺpy OBO

inštalačné stĺpy OBO 1

OBO Bettermann prináša ideálne riešenie pre dočasné pracovné miesta a rýchle zmeny vo využití kancelárskych plôch, ktoré predstavujú inštalačné stĺpy ISS. Možno ich rozmiestniť voľne v priestore a silové aj dátové prívody do nich zaústiť prostredníctvom konsolidačných bodov, umiestnených nad podhľady alebo vo zvýšených podlahách.

Podľa priestorových podmienok je možné vyberať z troch základných variantov:

  • Stĺpy „podlaha – strop“, rozopnuté medzi podlahou a stropom miestnosti. Napájané môžu byť z podlahy alebo z priestoru nad podhľadom a možno do nich zakomponovať aj osvetlenie pracoviska.
  • Často sa využívajú tiež inštalačné stĺpy stabilizované kovovou základnou doskou so stropným napojením flexibilnou hadicou. Ich prednosťou je možnosť určitej voľnosti pohybu prípojných miest.
  • Krátke podlahové stĺpiky s výškou do cca 1 m, napájané z podlahového systému a fixované k podlahe alebo doske pracovného stola.

inštalačné stĺpy OBO 2

Všetky varianty možno pritom jednotne osadiť spínačmi, zásuvkami aj dátovými pripojeniami všetkých obvyklých štandardov. Ich optimálne vystrojenie však predstavujú prístrojové systémy OBO typovej rady Modul 45 v rôznych tvaroch a farbách, kombinovateľné s najrôznejším kancelárskym vybavením.

Aplikácia konektorového systému Modul 45 Connect prináša užívateľom navyše nadštandardne jednoduchú realizáciu neskorších zmien.

inštalačné stĺpy OBO 3

OBO Bettermann s.r.o.
Viničnianska cesta 13
902 01 Pezinok
logo OBO BETTERMANN
Úsek zákazníckej a technickej podpory Slovensko
Tel.: 00 421 (0) 33/648 62 22
Fax: 00 421 (0) 33/648 62 20
info@obo.sk
www.obo.sk