Nová aplikácia CASE ValveDim: Celý rad ventilov a pohonov SAUTER vo vašom smartfóne

CASE ValveDim PERSPECTIVES iphoneX EN 1024x512 1
Zdroj: SAUTER

SAUTER uvádza na trh novú mobilnú aplikáciu, pomocou ktorej môžete kedykoľvek vyhľadať ventily a pohony, online alebo offline. Sortiment pohonov spoločnosti SAUTER zahŕňa viac ako sto výrobkov a v ponuke je takmer 450 ventilov pre zariadenia HVAC. Nová mobilná aplikácia uľahčí hľadanie správnych kombinácií ventilov a pohonov.

Nájdite tie správne produkty pomocou našej aplikácie

Bezplatná aplikácia CASE ValveDim ponúka intuitívne vyhľadávanie produktov. Sortiment vhodných ventilov nájdete okamžite podľa filtra funkcií, ako sú typ ventilu, typ pripojenia alebo menovitá svetlosť. Výber je možné ešte viac zúžiť zadaním výkonu výmenníka tepla, prietoku alebo rozdielového tlaku.

Najvhodnejší pohon nájdete podľa výberu napájacieho napätia a požadovaného riadiaceho signálu. Každú jednotlivú časť je možné uložiť do osobného zoznamu obľúbených položiek, aby bola vždy k dispozícii bez potreby nového vyhľadávania.

Ďalšie informácie a dokumentácia k produktu sú prístupné priamo z webovej stránky produktu SAUTER. Zvolené kombinácie ventil / pohon je možné ukladať v projektoch. A to nie je všetko – zoznamy s kombináciami ventil / pohon možno z aplikácie exportovať vo formáte PDF, aby ich bolo možné zdieľať s inými kontaktmi.

Výhod aplikácie sa nemusíte vzdávať ani v budovách a miestach kde je slabý alebo žiadny signál. CASE ValveDim je možné používať aj offline. Pomocou tejto aplikácie chce spoločnosť SAUTER uľahčiť projektantom a servisným pracovníkom nájsť požadovaný produkt. CASE ValveDim verzia 1.0 je okamžite globálne dostupný v obchodoch s aplikáciami pre iOS a Android v angličtine, nemčine a francúzštine.

Viac na www.sauter.sk

Bez názvu 1

KategórieTechnické zariadenia budov