evohone CZ

Evohome, systém inteligentnej regulácie vykurovania Honeywell Home, je zasa o niečo inteligentnejší

Spoločnosť Resideo Technologies Inc. (NYSE: REZI), popredný svetový poskytovateľ riešení v oblasti domáceho komfortu a zabezpečenia, prichádza s vylepšeným systémom inteligentnej regulácie kúrenia, Honeywell Home evohome.

Unikátne1 riešenie umožňujúce spotrebiteľom jednoducho upravovať teplotu v jednotlivých miestnostiach prostredníctvom aplikácie, je teraz zasa o niečo inteligentnejšie.

Vďaka novým smart prvkom systému evohome, je toto bezdrôtové univerzálne riešenie možné využiť vo väčšine domácností, vďaka čomu teraz môže viac majiteľov domov nielen efektívne kontrolovať a ovládať vykurovanie až v 12 obytných zónach z jednej aplikácie, ale tiež znižovať spotrebu elektrickej energie, a s tým spojené náklady2.

Evohome vytvorený spoločnosťou Resideo je navrhnutý a vyrábaný v Európe. Kombinuje 130 rokov inžinierskych skúseností, spolu s inovatívnou smart home technológiou a je tak riešením, ktoré je jednoduché pre profesionálov na inštaláciu a pre členov domácnosti na ovládanie, a to vďaka nasledujúcim prvkom:

  • Riešenie budúcnosti pre generáciu, ktorej nie je ľahostajná zmena klímy – univerzálny systém, ktorý je teraz kompatibilný aj s tepelnými čerpadlami.
  • Kompatibilita s väčšinou zdrojov tepla – evohome funguje okrem tepelných čerpadiel tiež s tradičnými i modernými vysoko efektívnymi plynovými kotlami, diaľkovým kúrením, alebo kotlami na pelety.
  • Maximálny komfort v každej miestnosti, v každom ročnom období, teraz vrátane funkcie chladenia pre tepelné čerpadlá – jednoduché prepnutie medzi chladiacim a vykurovacím režimom v jednotlivých zónach/miestnostiach, v zime udrží príjemné teplo a v lete zasa ochladí podľa aktuálnej potreby.
  • Zlepšuje výkon kotla patentovanou technológiou – technológia Advanced Load Scaling™ (pokročilé stupňovanie výkonu) obmedzuje nehospodárne vysoké teploty v kotle a zaisťuje, aby kotol fungoval v režime najvyššej účinnosti, vrátane funkcie vypnutia vykurovania pri výnimočne teplom počasí v prechodnom období medzi zimou a letom.
  • Inteligentná kontrola vykurovania podľa aktuálneho počasia – dokonalejšie riadenie komfortu prostredia v miestnostiach pri znížení spotreby energie, využívajúce informácie o aktuálnej vonkajšej teplote, nameranej a požadovanej teplote v miestnosti a unikátnej funkcii, ktorá mapuje straty tepla v jednotlivých miestnostiach.

Nový a inteligentnejší evohome je už v predaji.

„Náš systém evohome ponúka spoľahlivé a overené riešenie inteligentného vykurovania, ktoré bolo inštalované už 100 000 profesionálmi. A práve tieto nové a vylepšené funkcie a prvky z neho robia ešte inteligentnejšiu voľbu než kedykoľvek predtým,“ opisuje najnovší európsky vývoj produktu Krysztof Meinicke, produktový riaditeľ EMEA.

Pre viac informácií o možnostiach riadenia a ovládania domáceho komfortu pomocou systému evohome navštívte www.homecomfort.resideo.com/evohome

  •  1 Resideo je priekopníkom v oblasti smart home riešení a na trh uvádza svoje produkty už viac než 20 rokov
  •  2 Evohome má najvyššie možné hodnotenie podľa ErP (smernica stanovujúca rámce pre určenie požiadaviek na ekodizajn výrobkov spojených so spotrebou energie) a to triedu VIII.

Ochranná známka Honeywell Home je využívaná na základe licencie od Honeywell International Inc.

ZDROJ: PR článok spoločnosti Resideo s.r.o.