Nové rigidné vinylové dielce Gerflor skvele kombinujú funkčnosť a dizajn

Nové rigidné vinylové dielce Gerflor Rigid sa nemusia lepiť a vďaka svojej vodeodolnosti sa výborne hodia do miestností ako sú kúpeľne alebo kuchyne.

Novinkou na slovenskom trhu sú rigidné vinylové dielce od firmy Gerflor. Lákajú na tvarovú stabilitu, odolnosť a realistické prevedenie. Nová kolekcia vychádza z dizajnu a dekorov existujúcich LVT značky Creation, čo prináša konečnému užívateľovi komfort kombinácie rôznych spôsobov pokládky v jednom dekorovom prevedení.

Nové rigidné dielce Gerflor sú k dispozícii v dvoch variantoch. RIGID 30 LOCK s celkovou hrúbkou 4 mm a nášľapnou vrstvou 0,3 mm je optimálnou voľbou pre bytové využitie. Táto podlaha sa výborne hodí aj do priestorov so zvýšenou vlhkosťou alebo na podlahové vykurovanie.

Údržba je jednoduchá vďaka kvalitnej nášľapnej vrstve s PUR + povrchovou úpravou. Aby bol výsledný dojem z podlahy čo najrealistickejší, sú dekory doplnené jemnou povrchovou štruktúrou s priznanými škárami. Matný povrch rigidných dielcov sa potom postará o prirodzený vzhľad, ktorý zútulní váš domov.

Dielce RIGID 55 LOCK ACOUSTIC s celkovou hrúbkou 6 mm, z toho 5 je mm samotná podlahová krytina + 1 mm integrovaná akustická podložka, dosahujú až 18db zvukovú izoláciu. Túto krytinu možno použiť nielen v bytových, ale aj v komerčných priestoroch.

Viac informácií o nových vinylových dielcoch Rigid a celom sortimente vinylových podláh Gerflor nájdete na www.gerflor.cz.

Rigidné vinylové dielce RIGID 30 LOCK a RIGID 55 LOCK ACOUSTIC vynikajú realistickým vzhľadom stabilitou a odolnosťou proti opotrebeniu. Samozrejmosťou u značky Gerflor je široká ponuka dekorov a formátov.
Rigidné vinylové dielce RIGID 30 LOCK a RIGID 55 LOCK ACOUSTIC vynikajú realistickým vzhľadom stabilitou a odolnosťou proti opotrebeniu. Samozrejmosťou u značky Gerflor je široká ponuka dekorov a formátov. |
KategóriePodlaha