WELL click je vhodné umiestniť aj do kúpeľne vďaka jeho skvelej štruktúre.

Fatra uvádza na trh celovinylovú plávajúcu podlahu WELL-click

Partneri sekcie:

Firma Fatra, a. s., v súčasnosti ponúka v rámci svojho portfólia plávajúcich vinylových podláh rady FatraClick a RS-click. Túto ponuku v blízkej budúcnosti rozšíri nový rad WELL-click, ktorý sa od súčasných pomerne líši.

Súčasné rady FatraClick a RS-click patria medzi veľmi obľúbené voľby vďaka výborným akustickým vlastnostiam a dokonalému dizajnu. Pre spodnú korkovú vrstvu zaisťujúcu tepelnú a zvukovú izoláciu a HDF nosiče so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti patria medzi najvyhľadávanejšie vinylové plávajúce podlahy na trhu.

Detailný rez produktom 1 PUR ochranná vrstva 2 Nášľapná vrstva 3 Dekoračné fólie 4 Elastická podložka 5 Vodotesný základný nosič 6 Odhlučnené podložie
Detailný rez produktom: 1) PUR ochranná vrstva, 2) Nášľapná vrstva, 3) Dekoračné fólie, 4) Elastická podložka, 5) Vodotesný základný nosič, 6) Odhlučnené podložie |

Nový rad WELL-click sa vyznačuje inou celovinylovou štruktúrou, vďaka ktorej je ideálnou voľbou do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Jednotlivé dekory boli vybrané z kolekcie RS-click, a preto je možné plávajúcu vinylovú podlahu klásť v jednom dekore úplne všade. Treba brať do úvahy aj rozdielnosť hrúbky.

Ľahké kladenie to je jedna z hlavných výhod podlahy WELL click.
Ľahké kladenie to je jedna z hlavných výhod podlahy WELL click. |

Kolekcia FatraClick a RS-click sa vyznačujú celkovou hrúbkou 9,5 mm a kolekcie WELL-click hrúbkou 5,5 mm. Vďaka ľahkosti dielcov, vyššej odolnosti proti vlhkosti a ľahkému kladeniu je WELL-click ideálnou voľbou. Vyniká tiež vysokou hodnotou zvukovej izolácie a vďaka svojej štruktúre je možné ju klásť na podlahové kúrenie.

www.fatra.cz