Partneri sekcie:

Vyberte si zo širokej ponuky strešných systémov

Vyberte si zo širokej ponuky strešných systémov

Snom každého človeka je pohodlné bývanie v dome podľa vlastných predstáv. Súčasťou tejto túžby je aj stabilná a kvalitná strecha nad hlavou.

Strešné systémy Mediterran
Svojim zákazníkom ponúkame komplexné strešné systémy. Škridly Mediterran sú technicky prispôsobené požiadavkám trhu, odzrkadľujú predstavy našich klientov. Naša spoločnosť sa neustále snaží rozšíriť paletu produktových línií a zaviesť nové technológie na úpravu povrchu škridiel. Základné škridly tvoria základ strešného systému. Ďalšími jeho prvkami sú umelohmotné, kovové a betónové doplnky v závislosti od typu a farby vybranej strešnej krytiny.

Výber vhodnej krytiny

V našom sortimente výrobkov si každý nájde to svoje. Škridly v vlnitým profilom majú univerzálny charakter. Chránia strechu v každom prostredí a na každej lokalite, ba aj v klimaticky náročných podmienkach (horské oblasti, lesy s veľkou snehovou nádielkou). Standard, Danubia a Coppo sú pevné, mrazuvzdorné a odolné proti rôznym poveternostným a iným vonkajšími vplyvom (mach).

StandardDanubia Coppo

Rovnakými akostnými parametrami sa vyznačujú aj škridly Rundo a Zenit, teda škridly s plochým povrchom. Ich použitie je však už obmedzené, lebo pre svoj tvar ťažšie zabraňujú zosuvu snehu. Sú skôr charakteristické pre  nížinaté oblasti.

Rundo Zenit

Každý náš produkt má nejakú povrchovú úpravu. Základná povrchová úprava zabezpečuje produktom (škridly Standard) najzákladnejšie atribúty – mechanickú odolnosť, stálosť farieb, mrazuvzdornosť a pod.

ColorSystem (produkty Danubia, Zenit, Coppo, Rundo) pridáva škridlám špeciálny lesk, väčšiu sýtosť farieb a lepšiu ochranu povrchu (viac o technológii ColorSystem sa môžete dočítať na stránke www.color-system.info ).

Tento rok zavedená povrchová úprava najvyššej kvality EVO (Danubia EVO, Rundo EVO) dodá našim výrobkom samočistiaci účinok, ešte vyššiu odolnosť proti vode a snehu a veľmi dlhú životnosť.     

Danubia EVORundo EVO

Záruka kvality
Spoločnosť Mediterran Slovakia, s. r. o., garantuje 30-ročnú záruku od dátumu dodania tovaru, ktorá sa vzťahuje na stálosť rozmerov, mrazuvzdornosť a vodotesnosť betónových škridiel. 
    
Autor textu: Mgr. Július Juhász

Mediterran Slovakia, s. r. o.
Veľká Farma, 925 84 Vlčany
Tel.: 031/ 779 49 42
E-mail: mediterranslovakia@mediterran.com 
www.mediterran.sk