Partneri sekcie:

Strecha Tondach mimoriadne výhodne

Strecha Tondach mimoriadne výhodne

Stavebníci nakúpia túto jeseň kvalitnú keramickú škridlu Tondach v povrchovej úprave glazúra alebo engoba, aj s doplnkami, za výnimočnú cenu. Zľavy na obľúbené modely keramickej strešnej krytiny Tondach v rôznych farebných prevedeniach a povrchových úpravách, spolu s kompletným doplnkovým príslušenstvom, možno využiť na vybraných predajniach stavebnín do 31. 10. 2018.

Zľavy na obľúbené modely
Výhodnou cenou zaujmú vyhľadávané veľkoformátové škridly Twist a Bolero.
Priaznivcov modernej architektúry poteší znížená cena plochej škridly Figaro 11 a škridly Samba 11, ktorá sa uplatní aj na stavbách s nízkym sklonom strechy.

Každý, kto túži po maximálne funkčnej a bezpečnej streche, privíta zvýhodnenú cenu modelu Stodo. Zľavu je možné získať aj na tradičný model škridly Bravura.

Doplnky pre dokonalú strechu
Strecha z keramickej škridly môže spoľahlivo slúžiť aj celé generácie, ak sa pri návrhu strechy a kladení škridiel dodržia všetky predpísané pravidlá a použijú originálne strešné doplnky. Tondach preto zvýhodňuje ceny originálnych doplnkov ku všetkým modelom škridiel, na ktoré sa vzťahuje jesenná akcia. K tomu všetkému Tondach pridá zľavu na nákup značkovej podstrešnej fólie.

Jesenná akcia na keramickú krytinu Tondach bude prebiehať do 31. 10. 2018.

www.wienerberger.sk