Galéria(7)

Vonkajšia reklama či dekorácie? Upevňovací okenný systém WinPal® vás vždy podrží

Partneri sekcie:

Chcete nasmerovať zákazníkov do vašej prevádzky či dekorovať fasádu? Zoznámte sa s novinkou, ktorá ponúka inovatívny spôsob osadenia prvkov na oknách.

Univerzálny okenný systém WinPal® bol vyvinutý a testovaný v Nemecku pre efektívne upevnenie reklamných tabúľ a vlajočiek na vonkajšom okennom parapete. Základom je špeciálny okenný držiak a nadstavec, ktoré nesú samotné pútače. Tie sú vyrobené z odolného hliníkového kompozitu a sú k dispozícii v rôznych tvaroch aj veľkostiach. Kombináciu upevnenia a pútača si zvolíte podľa vlastných požiadaviek alebo môžete využiť niektorý z predvolených akciových setov.

Okenný systém WinPal 4
Okenný systém WinPal 2
Okenný systém WinPal
MG 5661

Všestranný systém však nemá len komerčné využitie. WinPal® vám upevní aj bezpečnostnú kameru či odrazové zrkadlo, no rád sa stane i pomocníkom v domácnosti. Dodajte svojim oknám nový rozmer a nainštalujte si parapetnú zábranu pre kvetináče, kŕmidlo pre vtáky či sviatočnú dekoráciu. Veľmi praktický je aj vonkajší sušiak na bielizeň – jeden držiak unesie až 15 kg a neblokuje otváranie okna.

vonkajší sušiak na bielizeň

Oslovili sme vás, no hneď ste si predstavili zložitú montáž? Buďte bez obáv, nečaká vás žiadne vŕtanie do okna ani do fasády. Patentovanú konštrukciu upevníte bez pomoci náradia aj z interiéru. Vďaka svojej mimoriadnej variabilite je vhodná na okná s hĺbkou rímsy od 5 cm do 40 cm.

Kvalitné produkty WinPal® s puncom nemeckej precíznosti vám na Slovensku ako jediná prináša spoločnosť Bright. Nechajte sa inšpirovať invenčnými nápadmi na www.winpal.sk, kde nájdete riešenia presne na mieru vašim potrebám.

Bright, s. r. o.
Elektrárenská 1
831 04 Bratislava
www.bright.sk