image 64627 25 v1
Galéria(4)

Nová Generácia strešných okien

Partneri sekcie:

Spoločnosť VELUX uviedla na trh vylepšený rad obľúbených strešných okien s novým dizajnom. S inovovaným produktovým programom VELUX ponúka najširší sortiment strešných okien na trhu – ideálny pre všetky domácnosti, potreby a rozpočty

4 NG horne
5 NG dolne
6 NG klapka
9 NG ovladac

Lepší vizuálny dizajn, vďaka ktorému strešné okno pôsobí moderne a elegantne v každej miestnosti. Väčšie zasklenie plochy okna až o 10 %, ktoré prepustí do interiéru viac denného svetla a bezplatného slnečného tepla. A lepšie tepelnoizolačné vlastnosti okien, ktoré znížia náklady na vykurovanie a spotrebu energie. To sú len niektoré z vylepšení Novej Generácie strešných okien VELUX.

Ešte lepšie okná za rovnakú odporúčanú cenu
Rozsiahly zoznam vylepšení nového radu strešných okien VELUX nemá vplyv na ich cenu. Nové strešné okná VELUX sú naozaj ponúkané za rovnakú odporúčanú cenu ako predchádzajúca generácia.

Inovované strešné okná VELUX sú v ponuke na Slovensku v siedmich rôznych verziách a troch produktových radoch – Štandard, Štandard Plus a Premium. To je najširší rozsah v 70-ročnej histórii skupiny VELUX.

Nové produktové rady strešných okien VELUX možno ovládať buď v spodnej, alebo v hornej časti okna.

Ako zvyčajne, nové strešné okná VELUX sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva. Sú navrhnuté tak, aby ich vplyv na životné prostredie počas výroby, používania a likvidácie bol minimálny.

Štandard – skvelá kvalita za rozumnú cenu
Novú Generáciu strešných okien VELUX otvára produktový rad Štandard. Ide o vylepšenú verziu najobľúbenejších strešných okien medzi Slovákmi.

Štandard Plus – ďalšie výhody
Pri strešných oknách VELUX radu Štandard Plus si užívateľ tiež môže vybrať medzi dvomi možnosťami ovládania – v hornej alebo dolnej časti okna. Štandard Plus ponúka všetky výhody štandardného radu a ďalšie výhody.

Nové strešné okno ponúka vylepšený systém vetrania v čase, keď je okno zatvorené. Zabudovaný filter vo ventilačnej klapke nepustí dovnútra hmyz, prach a iné nečistoty.

Premium – strešné okno bez kompromisov
Ponúka rovnaké funkcie ako Štandard Plus a ešte oveľa viac. Absolútne najlepšiu kvalitu nájdu zákazníci práve v strešných oknách Premium.

Rad Premium sa dodáva v dvoch verziách: jedna môže byť ovládaná v dolnej a hornej časti okna a druhá verzia obsahuje unikátny diaľkový ovládací panel s dotykovým displejom. Obe verzie ponúkajú vylepšenú redukciu hluku dažďa a optimalizovanú energetickú účinnosť vďaka trojitému zaskleniu.
Nový rad Premium zahŕňa unikátny ovládací panel s moderným dotykovým displejom, ktorý umožňuje ovládať strešné okno VELUX z každého miesta v dome.
Navyše diaľkovo ovládaná verzia prichádza s unikátnym ovládacím panelom VELUX INTEGRA®, ktorý umožňuje ovládať okno z každého miesta v dome. Zároveň je vybavená dažďovým senzorom VELUX, ktorý automaticky zatvára okno, keď začne pršať.

Kompletnú ponuku Novej Generácie strešných okien VELUX nájdete na www.velux.sk