akustický komfort

Akustický komfort s novými podhľadmi Ecophon Opta A

Partneri sekcie:

Spoločnosť Rigips zaoberajúca sa inovatívnymi stavebnými materiálmi prináša novinku v oblasti zlepšenia akustických vlastností interiérov. Použitím akustických stropných kaziet Ecophon Opta A s vysokou pohltivosťou zvuku výrazne zlepšíte zvukové prostredie vo vnútorných priestoroch.

Konštrukcia z minerálnej vlny absorbuje hluky, eliminuje zvuky a vytvára tak akustickú pohodu v interiéri. Ide o riešenie vhodné do všetkých typov budov. Môžu sa použiť nielen pri nových budovách, ale vďaka jednoduchej a rýchlej montáži aj pri renováciách. Hodí sa všade tam, kde sa zdržiava veľké množstvo ľudí, do kancelárií, nemocníc, škôl, ale napríklad aj do výrobných hál.

akustická stropná kazeta Ecophon Opta A 2

Stropné podhľady Ecophon Opta A sú vyrobené technológiou 3RD Technology, ktoré pozostávajú z viac ako 70 % recyklovaného skla a spojiva na rastlinnej báze. Povrch panelov je ošetrený vodou riediteľnou farbou, ktorá neobsahuje žiadne škodlivé látky.

Úcta k životnému prostrediu je jednou z priorít spoločnosti Saint-Gobain, preto je stropná kazeta Ecophon Opta A vyvinutá ako 100 % recyklovateľný výrobok s kladným dopadom na nižší vznik emisií a skleníkových plynov. Výrobok získal označenie „The Indoor Climate label“ – významné odporúčanie na používanie od Švédskej Asociácie pre astmu a alergie.

akustická stropná kazeta Ecophon Opta A 3

Akustické stropné kazety Ecophon Opta A nájdete v ponuke spoločnosti Rigips.

Viac informácii nájdete na stránke www.rigips.sk.