image 99986 25 v3
Galéria(5)

Posuvné dvere v RD v Bratislave – Záhorskej Bystrici

Partneri sekcie:

Kombinácia kovovej čiernej s masívnym drevom, ktorá prevláda v interiéri rodinného domu v Záhorskej Bystrici, rozohráva zaujímavú hru kontrastov, ktorá ani časom neomrzí. Výrazným elementom hlavného priestoru sa stávajú dvere v posuvnom vyhotovení priamo zo stropu.

7
15
Dvere Strong
3
dvere Strong posuv Premium

Svojím tmavým sfarbením naplno ladia s okolitými zariaďovacími predmetmi v interiéri a zároveň vytvárajú príjemný akcent v súvislosti s dreveným obkladom. Voľba architekta padla na dvere Strong od J.A.P. Slovakia. Ich konštrukčný hliníkový rám s hrúbkou 40 mm je sfarbený do antracitového odtieňa a stredovú sklenenú výplň tvorí na želanie majiteľa tónované Planibel sklo v sivej farbe, aby boli dvere čo najmenej priehľadné. Navyše, tmavá sklenená výplň opäť korešponduje s ostatnými antracitovými a tmavosivými elementmi v interiéri.

Pri realizácií sa dával vysoký dôraz na kvalitu a detail.

Pri realizácií sa dával vysoký dôraz na kvalitu a detail. 

V rámci minimalistického poňatia priestoru bolo žiaduce vybaviť dvere vhodným posuvným systémom. Preto bol zvolený typ Premium, ktorý umožňuje zasadiť koľajnicu do stropného podhľadu a vďaka tomu je neviditeľný. Dvere sa tak doslova posúvajú v strope.

Pri realizácií sa dával vysoký dôraz na kvalitu a detail.

Elegantná kombinácia kovovo čiernej s masívnym drevom. 

Dvere Strong dosahujú výšku až do 2,8 m bez toho, aby museli byť členené hliníkovým profilom. V ponuke sú dva varianty – otočný a posuvný.

Celkový pohľad na dvere Strong.

Celkový pohľad na dvere Strong. 

Zdroj: J.A.P. Slovakia, s.r.o.