uvodna foto

Okenný profil pre modernú architektúru

Partneri sekcie:

Profily z PVC majú najlepšiu hodnotu tepelnej izolácie na trhu a spĺňajú všetky požiadavky na energetickú účinnosť. S okenným profilom Elegant možno vkusne dotvoriť a podtrhnúť vnímanie akejkoľvek navrhovanej stavby.

Rad Elegant má nízky súčiniteľ prestupu rámom Uf = 0,93 W/(m2.K). S použitím technológie ThermoFibra, ktorá oceľovú výstuž profilu nahrádza dlhými sklenými vláknami, možno dosiahnuť ešte nižšiu hodnotu Uf = 0,88 W/(m2.K).

Systém tak spĺňa požiadavky na budovy s takmer nulovou potrebou energie. V rámci radu Elegant bolo vyvinutých celkom 5 dizajnov krídel, ktoré možno kombinovať s tromi variantmi rámov v stavebných hĺbkach: 76, 84 a 115 mm.

1. Deceuninck
Profil Elegant sa hodí do modernej architektúry, ktorá sa vyznačuje minimalistickým a elegantným vzhľadom | Zdroj: Deceuninck

Mestská elegancia

Elegancia radu Elegant sa ideálne hodí do modernej architektúry, ktorá sa vyznačuje minimalistickým vzhľadom. Mnohostranné využitie v architektúre má rovné krídlo Elegant Infinity s jemným prechod z profilového rámu do krídla.

V kombinácii  s technológiou ThermoFibra a výstužami Forthex v ráme predstavuje Elegant Infinity ThermoFibra najlepšie fungujúce riešenie okien bez použitia štandardnej oceľovej výstuže, ktoré možno navyše recyklovať. K dispozícii je široká škála 50 farieb v lesklej alebo matnej povrchovej úprave.

2. Deceuninck

Profil Elegant je k dispozícii v 50 farbách. Pre mestský štýl sú pripravené odtiene sivej, teplými tónmi dreva možno zas zvýrazniť charakter vidieckych domov | Zdroj: Deceuninck

 Viac sa o profile Elegant dočítate na www.elegant.deceuninck.com/sk