Novinka od Kaldewei – umývadlo MIENA

Umývadlo MIENA prichádza na scénu hneď v štyroch živých trendových farbách. Kaldewei tento rok obliekol kvalitnú a udržateľne vyrábanú smaltovanú oceľ do nových trendových farieb. Estetika sa spája s hygienou – povrchy sú jednoducho udržiavateľné a v živých trendových farbách.

Sweet Love, Soft Touch, Deep Dream a Navyblue matná – tak sa volajú nové trendové farby od Kaldewei. Ružové, mentolové, modré a petrolejové tóny sú ideálne hlavne pre tých, ktorí chcú kúpeľňu premeniť na exkluzívnu oázu pohody s opojnými a veselými farbami jari. Sú symbolom nádeje a nového začiatku.

Zdroj: Kaldewei

Sýty modrý tón farby Navyblue matt zas odrážajú aktuálne trendy Maritim a Opulence.

Všetky farby dodáva Kaldewei s povrchovou úpravou Perl-Effekt, ktorá ešte viac zjednodušuje čistenie smaltovanej ocele od Kaldewei.

Extra „wow efekt“ vyvolávajú tieto trendové farby u umývadlovej misy MIENA, ktorá sa postarala o veľkú pozornosť v kampani „Nekompromisné spojenie“, ktorú Kaldewei spustil s Bryanom Adamsom. Jej zdržanlivý dizajn vytvára priestor pre kreatívnu hru farieb a kúpeľňa sa tak mení na útulné a príjemné miesto.

www.kaldewei.cz