Mapestop Cream soft cartridge beccuccio 3

Náhrada náročnejších metód vysúšania muriva

Emulzia Mapestop Cream vytvára chemickú bariéru proti vzlínajúcej vlhkosti. Ľahko sa nanáša a je pripravená na okamžité použitie.

Mapestop Cream slúži na zhotovenie vodorovnej chemickej bariéry za účelom opravy existujúceho starého, kompaktného muriva z kameňa, tehál, tufov, betónu a zmiešaného muriva, vrátane muriva na objektoch s významnou historickou a kultúrnou hodnotou, na nových stenách s prítomnosťou kapilárnej vzlínajúcej vlhkosti a rozpustných solí.

Jednoduchá aplikácia bariéry

Výrobok ponúka náhradu náročnejších metód vysúšania muriva, ako je: podrezávanie muriva alebo elektrické vysušovanie, ktoré realizujú odborné firmy. Práca s Mapestop Cream sa vyznačuje jednoduchou aplikáciou s dostupným náradím. Zvládne ju každý šikovný domáci majster.

Výrobok sa jednoduchým vytlačovacím nástrojom aplikuje injektážou do radu vopred vyvŕtaných otvorov v murive. Po injektáži sa Mapestop Cream, rozprestrie vnútri muriva a vytvorí bariéru, ktorá zabraňuje prieniku vzlínajúcej vlhkosti.

Mapestop 280ml int beccuccio
Mapestop 280ml int beccuccio | Zdroj: MAPEI SK

Aktívne látky obsiahnuté v Mapestop Cream prenikajú do podkladu a reagujú s kremíkom v murive. Vytvárajú bariéru, ktorá expanduje a blokuje vzlínajúca vlhkosť, bez toho, aby obmedzila paropriepustnosť muriva.

www.mapei.sk