Moderný sprchovací kút Cadura od SanSwiss do Vašej kúpeľne

BLACK LINE CADURA CAS2CAST 2020 SHADE small
Zdroj: SanSwiss

Sprchovací kút CADURA od SanSwiss charakterizujú výrazné línie profilov, pántov aj madlá pripomínajúce hladký povrch ľadu.

CADURA je sprchová zástena vysokej kvality, nadčasového dizajnu a dokonalého vzhľadu ponúkajúci všetku funkčnosť, ktorú možno očakávať od modernej sprchovej zásteny.

Ergonomické madlá, výrazné profily aj pánty a 4 farebné vyhotovenia sprchovej zásteny CADURA dodajú do Vašej kúpeľne eleganciu a nadčasovosť.

WHITE LINE CADURA CA2CCAT2 2020 small
SPRCHOVÁ ZÁSTENA CADURA WHITE LINE | Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny Cadura vyrába SanSwiss v 6mm bezpečnostnom skle opatrenom antiplakovou úpravou Aquaperle pre elimináciu vodného kameňa na skle.

Sprchovací kút Cadura má štandardnú výšku 2000 mm. Možná je aj výroba atypickej sprchovej zásteny – výškovo, šírkovo, s výrezmi i skosením.

GOLD LINE CADURA CA1CCA1C 2020 small
SPRCHOVACÍ KÚT CADURA GOLD LINE | Zdroj: SanSwiss

Posuvné sprchové dvere Cadura disponujú Soft open / close systémom pre ich tiché zatváranie. Krídlové sprchové dvere možno otvárať von i dovnútra, sú opatrené na vnútornej strane zapustenými pántmi so zdvihovým mechanizmom.

SanSwiss vyrába sprchové kúty Cadura v čírom skle či skle Shade – biela sieťotlač na vonkajšej strane skla zaistí pocit intimity v sprche.

https://www.sanswiss.cz/sk/produkty/sprchove-zasteny/cadura