Grandiózne riešenia betónových prvkov do záhrady

Reprezentatívny a grandiózny, presne taký je povrch modernej trojice betónových prvkov vytvorených pre potešenie z prírodnej estetiky v záhrade.

Exkluzívna trojica noviniek Premac schody Grand, palisáda Grand a plotový systém Blok Mac M zaujme hneď na prvý pohľad. Ich nevtieravý prírodný vzhľad vznikol odštiepením povrchu. Aj napriek tomu, že sú vytvorené na rôzne účely, majú toho veľa spoločného. Kvalitu, eleganciu a jednoduchú realizáciu.

Sofistikovaný dizajn

Schody a Palisáda Grand sú najnovšími prírastkami v rodine betónových prvkov Premac. Tieto jedinečné kúsky prekvapia nejednu návštevu vo vašej záhrade. Tá určite neodolá prechádzke po unikátnom schodisku vytvorenom zo schodových stupňov Grand. Zatiaľ čo ich čelná strana je nepravidelne štiepaná, nášľapná plocha je dokonale hladká. To im dodáva šmrnc. Pocit dokonalosti potom umocní pohľad na plochy lemované palisádou Grand. Môžete ju použiť na vytvorenie palisádových múrikov alebo vyvýšených záhonov.

Prekonanie výškových rozdielov v záhrade vďaka týmto prvkom zvládnete určite grandiózne. V kombinácii s prepracovaným štiepaným plotovým systémom Mur Mac budú jednotlivé záhradné prvky v dokonalom súlade.

Štiepaná Palisáda Grand
Štiepaná Palisáda Grand | Zdroj: Premac
Palisáda Grand, rozmery: 14 × 14 × 60 cm
Palisáda Grand, rozmery: 14 × 14 × 60 cm | Zdroj: Premac
Štiepaná Schod Grand, sivo-grafitová
Štiepaná Schod Grand, sivo-grafitová | Zdroj: Premac
Schod Grand, rozmery: 100 × 35 × 15 cm
Schod Grand, rozmery: 100 × 35 × 15 cm | Zdroj: Premac

Jednoducho štýlové

Pre priaznivcov jednoduchších a moderných realizácií je určený posledný z tejto exkluzívnej trojice – plot Blok Mac M, ktorý sa vyrába aj v odľahčenej verzii Blok Mac M lite.

Plotový systém Blok Mac M tvoria veľmi úzke tvárnice s obojstranne štiepaným povrchom. Aj napriek ich štíhlym rozmerom 50 × 20 × 10 cm je výstavba plota veľmi jednoduchá a rýchla. Na ukončenie steny sú určené rovnaké tvárnice, ktoré sa dajú v strede ľahko rozdeliť. Nechýba ani krycia platňa s hladkou vrchnou plochou, ktorá je v kontraste s dvomi pozdĺžnymi štiepanými stenami.

Plot Blok Mac M, farba sivá
Plot Blok Mac M, farba sivá | Zdroj: Premac
Plot Blok Mac M, farba sivo-grafitová
Plot Blok Mac M, farba sivo-grafitová | Zdroj: Premac

Plotový systém Blok Mac M lite tvoria rovnako veľmi úzke tvárnice, s tým rozdielom, že štiepaná je len jedna strana, zatiaľ čo tá druhá je hladká. Plotové tvárnice môžete použiť na výstavbu plota na hranici so susedom alebo v blízkosti iného rodinného domu. Ak sa nebránite experimentovaniu, štiepaný a hladký povrch pokojne skombinujte. Výsledok vás nadchne.

Plot Blok Mac M lite, farba sivá
Plot Blok Mac M lite, farba sivá | Zdroj: Premac
Plot Blok Mac M lite, farba sivo-grafitová
Plot Blok Mac M lite, farba sivo-grafitová | Zdroj: Premac

Vytvorte si exteriér v blízkosti vášho domu presne podľa vašich predstáv. Nech sa rozhodnete pre akékoľvek produkty Premac, môžete si byť istí, že podčiarknu váš jedinečný štýl a dotvoria vaše predstavy do posledného detailu.

www.premac.sk

Zdroj: PR článok Premac, spol. s r.o.