Partner sekcie:
  • Stavmat
  • Vaillant
  • KM BETA

Dosky EQUITONE [linea] vytvárajú nevšednú hru svetla a tieňa

image 98976 25 v1

Spoločnosť EQUITONE uviedla na trh unikátny vláknocementový obklad EQUITONE [linea] v bielej farbe. Tieto fasádne dosky umožňujú architektom docieliť originálne fasádne kompozície a realizovať aj odvážne vízie. Fasádne dosky EQUITONE [linea] v bielej farbe rozohrávajú zaujímavé svetelné divadlo. Vďaka meniacemu sa uhlu dopadajúceho denného svetla možno s obkladmi dosiahnuť zaujímavý vizuálny efekt.

Vkusná 3D fasáda
EQUITONE [linea] je trojrozmerný do hmoty prefarbený fasádny materiál. Dosky sú subtílne, napriek tomu ide o pevný materiál. Fasádne obklady sú odolné, nehorľavé a výskumný ústav BRE vo Veľkej Británii potvrdil ich životnosť cez 50 rokov.

Vláknocementové dosky EQUITONE [linea] sa dodávajú vo veľkých formátoch a možno ich jednoducho upraviť do ľubovoľného tvaru. Ich montáž je rýchla a jednoduchá. Špeciálne pre tento obklad vyvinul výrobca systém skrytého mechanického upevnenia, aby sa nenarúšali ostré línie fasády. Obklady možno použiť v staršej zástavbe, pri rekonštrukciách, ale aj na fasádach nových objektov.

www.equitone.sk