Caparol clean concept

Dlhodobo čisté fasády so zárukou až 12 rokov

Partneri sekcie:

Budov so špinavou fasádou pribúda, sú zelené, sivé alebo černejú. To, že je fasáda špinavá, zvyčajne znamená, že je biologicky napadnutá a vyskytujú sa na nej plesne a riasy.

Nie je to však len estetický problém, ale môže to znamenať aj ďalšie riziká, okrem zdravotných, tiež technické a ekonomické, pretože dochádza k degradácii povrchovej vrstvy a k poškodeniu omietky i zateplenia, čím dochádza k znižovaniu hodnoty nehnuteľnosti. Caparol sa problematikou odolnosti povrchových vrstiev fasád zaoberá desiatky rokov.

Vykonáva výskum a vývoj vo vlastných laboratóriách a testovacích areáloch, spolupracuje s vysokými školami. Vďaka mnohoročným skúsenostiam môže ponúknuť zákazníkom riešenia na sanáciu zaplesnených fasád so zárukou.

Riešenie Caparol Clean Concept stojí na systematickom postupe pre konkrétnu budovu, od analýzy objektu, cez návrh sanácie, po udelenie záruky až na 12 rokov. Pre tento program Caparol vybral prémiové fasádne farby ThermoSan NQG, CarboSol a Muresko. Každá z týchto farieb ponúka unikátne vlastnosti a je špičkovo vybavená na boj s biologickým znečistením.

Viac o programe Caparol Clean Concept a ako získať záruku nájdete na www.caparol.sk/ccc.

ccc sk web