Dôveruj ale preveruj, alebo ako efektívne na kontrolu výmer

Poznáte ten slastný pocit, keď konečne odovzdáte rozpočet. Všetko pomerané, zapísané, odoslané a ide sa ďalej. Príde ďalší projekt a vaša myseľ je už niekde inde. No o pár týždňov či mesiacov sa ozve investor s otázkou: Odkiaľ si dostal toto číslo? Ako si to vypočítal? Väčšinu rozpočtárov to nepoteší. Ako to mám vedieť? Kto si to má pamätať?

Spätná kontrola na nezaplatenie

Je vám táto situácia povedomá? Vracať sa po dlhom čase k náročným výpočtom nie je ani príjemné a už vôbec nie efektívne. Zišlo by sa vám vedieť, odkiaľ máte konkrétne výpočty. Hľadať ich zaberie množstvo času a ten je vzácny. Jednoduchšie by bolo otvoriť si appku, číslo vyhľadať a na výkrese skontrolovať, z akých rozmerov sme k nemu prišli. Utópia? Ani nie. V aplikácii KROS Výmery hotová vec. A to je len jeden príklad z mnohých, ktorý vám usporí čas.

Uľahčite si prácu

Občas od práce odbehnete a chce to opäť čas, kým prídete na to, kde ste v meraní skončili. Aj toto je v appke jednoduchšie. Každé meranie zostáva na výkrese vykreslené. Meranie si označíte a toto zostane na výmere zaznačené aj po zatvorení a otvorení aplikácie. Zostane vám tak čas aj na šálku dobrej kávy. Tá vám bude viac chutiť aj v prípade, že ste urobili nejakú chybu. Jej oprava je totiž hračka. Pri oprave sa každá zmenená hodnota upraví aj vo všetkých výpočtoch, kde bola použitá. Radosť pracovať.

Žiadna mačka vo vreci

Nebojte sa vymeniť pravítka a kalkulačky za šikovný nástroj. Máme to odskúšané. Hovoria o tom aj reakcie našich zákazníkov. Keď aplikáciu vyskúšali, nešetrili pozitívnymi reakciami najmä na spätnú kontrolu výmer.

„Je vynikajúce, že viem spätne ukázať investorovi, ako som sa k tomu dostal aj o x týždňov a mesiacov.“

„Spätne sa to dá skontrolovať, to sa mi páči. Uchádzač zisťuje o x mesiacov, ako sme dostali túto výmeru a ja mu to viem dať “

Ako na to?

Pridajte sa k spokojným používateľom aplikácie KROS Výmery a vyskúšajte si v beta verzii, ako sa jednoducho a rýchlo pracuje s výmerami. Stačí sa zaregistrovať, otvoriť appku a začať. Je intuitívna a prehľadná, práca vám tak pôjde od ruky.

Zdroj: PR článok KROS a.s.