Mapesept Gel 1000 ml int 2

Čistenie a dezinfekcia rúk a menších povrchov

Nové čistiace a dezinfekčné prostriedky na ruky a rôzne povrchy od Mapei rýchlo odstránia všetky typy potenciálne škodlivých látok a zanechávajú jemnú pokožku s príjemnou vôňou.

Spoľahlivú dezinfekciu povrchov, pracovných plôch a pomôcok na pracovisku vrátane osobného pracovného náradia pomôžu zabezpečiť prípravky Mapesept Gel a Mapesept Liquid s príjemnou citrónovou vôňou.

Praktické a účinné antibakteriálne gély sú ideálnou alternatívou dezinfekcie rúk v situáciách, kedy nie je k dispozícii mydlo a voda. Účinne ničia baktérie a vírusy, zmäkčujú a vyživujú pokožku. Navyše aj príjemne voňajú.

Mapesept Liquid 5 L
Mapesept Liquid 5 L

Dezinfekcia rúk, náradia a priestorov

Dezinfekčné prostriedky Mapesept Gel a Mapesept Liquid možno používať v súlade s hygienickými opatreniami bez potreby oplachovania: v domácnosti, pri práci mimo domu, na staveniskách, v kanceláriách atď. Vďaka ich špeciálnemu zloženiu a zvláčňujúcim vlastnostiam oba výrobky šetrne dezinfikujú pokožku rúk a ochraňujú ju pred popraskaním.

MAPESEPT LIQUID sa odporúča na použitie v domácich i v profesionálnych podmienkach na čistenie menších povrchov odolných voči alkoholu, ako napríklad keramické kuchynské dosky, stoly, keramická dlažba, pracovné stoly atď.

Multifunkčný dezinfekčný gél MAPESEPT GEL využijete okrem pokožky rúk aj na malé povrchy v domácnosti či na pracovisku.

Mapesept
Mapesept Gel a Mapesept Liquid

Nedajte vírusom šancu. MAPESEPT GEL aj LIQUID, dezinfekčné a čistiace prostriedky na povrchy a ruky, kúpite v partnerských stavebninách Mapei: https://bit.ly/MAPEI-predajne-miesta

 

ZDROJ: PR článok spoločnosti M A P E I SK, s.r.o.