Ako sa zdokonaliť v tvorbe stavebných rozpočtov? Objavte obľúbené vzdelávacie kurzy od KROSU

Chcete svoje profesijné zručnosti posunúť na vyššiu úroveň? Na vzdelávanie je vždy ten správny čas, ako raz povedal Benjamin Franklin: “Investícia do vzdelania prináša najlepšie úroky.” Zúročiť svoje vedomosti môžete aj v oblasti stavebných rozpočtov, kalkulácii a oceňovania stavebných prác. Spoznajte overené vzdelávacie kurzy z dielne KROS Academy.

Od výkresu až po položkový rozpočet stavby

To je názov najnavštevovanejšieho kurzu, na ktorom sa naučíte rozpočtovať ako profesionáli pomocou softvéru CENKROS 4. Ak vytvárate rozpočty alebo cenové ponuky a chcete sa v tom zdokonaliť, je určený práve vám. Je ideálny pre všetkých rozpočtárov a prípravárov, ktorí sa potrebujú zlepšiť vo svojej profesii ako aj pre absolventov a nových používateľov programu. Naučíte sa, ako čo najlepšie využívať cenné informácie z cenníkovej databázy CENEKON a vytvoriť položkový rozpočet podľa priloženej projektovej dokumentácie. Počas dvoch dní vás čaká program nabitý nielen nevyhnutnou teóriou, ale najmä užitočnými príkladmi priamo z praxe. Kurzom vás prevedú naši odborníci v Bratislave a v Košiciach. Stačí si vybrať termín.

Verejné súťaže a výberové konania bez stresu

Ste realizátor stavebných prác? Vytvárate ponuky a zapájate sa do verejných súťaží alebo výberových konaní? V tom prípade bude pre vás užitočný kurz Od kalkulácie vlastných nákladov a zisku až po posledný súpis prác. Prezradíme vám, ako na zákazke neprerobiť. Naučíme vás, ako si vykalkulovať predpokladané náklady stavby a ako vytvoriť profesionálnu ponuku pre investora. Za jeden deň sa stanete majstrom v ovládaní cien stavby. Najbližší kurz pre vás školíme už 23. 7. 2024 v Bratislave.

Kurz na mieru

Neobsahuje ponuka našich kurzov problematiku, s ktorou sa pri práci stretávate? Ste zaneprázdnení, alebo máte ako firma špeciálne požiadavky na kurz? Chceli by ste svojich zamestnancov zaškoliť na jednom mieste počas jedného či viac dní? Ozvite sa nám a vyskladajte si kurz na mieru, podľa svojich predstáv.

Spoľahnite sa na akreditované vzdelávanie

V ponuke krosáckych vzdelávacích aktivít nájdete aj exkluzívne školenie Rozpočtovanie a kalkulovanie stavebných prác od spoločnosti CENEKON, akreditované na Ministerstve školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky. Je určené pre všetkých rozpočtárov, kalkulantov, prípravárov, stavbyvedúcich, investorov, projektantov a projektových manažérov, ktorí chcú získať vedomosti o zásadách oceňovania stavebných prác. Výhodou kurzu je aj možnosť preplatenia ceny úradom práce. Úspešný absolvent školenia získa osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania a pečiatku, ktorou sa vie rýchlo preukázať vo svojich projektoch.  

Dajte priestor svojmu vzdelaniu

Zaujala vás ponuka odborných stavebných kurzov? Vyberte si ten pravý a spoľahnite sa na overenú kvalitu. Zvýšte svoje možnosti uplatnenia na trhu práce a preukážte sa hodnotným certifikátom. Celú ponuku vzdelávačiek v rámci KROS Academy nájdete tu.

Zdroj: PR článok KROS a.s